Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Lågmidjade mörkblåa jeans
Lågmidjade mörkblåa jeans  - 89 Lågmidjade mörkblåa jeans  - 90

Lågmidjade mörkblåa jeans

Storlek: W30 L32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Diesel
Färg: Blå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefina mörkblåa lågmidjade jeans använt fåtal gånger, jättebra skick, storlek 32 i midja men sitter som S/M

Isabel jönsson
Isabel jönsson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblåa lågmidjade jeans - Säljer mina fina jeans från J.GALT i storlek S, hör av dig vid frågor eller flera bilder💕
Mörkblåa lågmidjade jeans - Asnygga lågmidjade märkesjeans från 7forallmankind 😍😍🥳✨Köpta i Paris i modellen bootcut. Älskar dessa men inte kommit till användning tyvärr. Tryck gärna på köp nu!
Mörkblå lågmidjade jeans - Midjemått rakt över är 39 cm och innerbenslängden är 80 cm🥰 är en och 169 för referens💕 även fast de är från shein så har de ett otroligt material och känns inte alls plastiga!
Låg midjade mörkblå jeans med broderade bakfickor - Snygga mörkblå disel jeans med broderade detaljer på bakfickorna. De har en låg midja och en straight passform som sitter perfekt.
Mörkblå lågmidjade jeans  - As snygga lågmidjade jeans helt nya och oanvända då jag tog av lappen för tidigt💞
Mörkblå lågmidjade jeans - Säljer dessa supersnygga mörkblå jeans från Gina Tricot i storlek 152. 💓Materialet är jeanstyg med en mörkblå tvätt och markerade sömmar. Bara använda ett fåtal gånger och inga defekter! 🥰Pris kan diskuteras!!
Mörkblå lågmidjade jeans  - Säljer ett par mörkblå Levis 505 jeans med klassisk straight fit och låg midja. Jeansen har fem fickor, kontrastsömmar och slitna detaljer för en cool look. Perfekt för dig som gillar tidlös stil och vill ha ett par jeans som funkar till allt.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
True religion jeans - Mörkblå jeans från True Religion i storlek 29, men är för små för mig som normalt är storlek 27(?) Skinny/slim i passform. Köpte på Plick men dom va tyvärr för små. Inga defekter. Skriv om du har frågor 🩷
Dry Vintage Nudie Jeans - Slim Fit - oooherregud vart ska jag ens börja, idag säljer jag mina personliga nudie tape teds i 31/32🤧 Med helt störda fades utöver kan jag lätt kalla dessa en av mina fetaste par brallor👏 Skulle säga att dessa sitter lite lösare än ett vanligt par tape teds så tveka inte på att fråga om bild med de på🫡
Jeans - Midjemått: 37cm rakt över, innerbenslängd: 83cm 💗
Replay blå jeans straight fit - Säljer ett par Replay jeans i blå tvätt med snygga slitningar och raka ben. Passformen är straight och materialet är robust denim som sitter skönt hela dagen. Lite slitet i skrevet annars perfekta. Priset kan diskuteras vid snabb affär och vid minsta fundering tveka inte på att höra av dig.
Jenas lågmidjade  - Jättesnygga lågmidjade jeans ifrån cheap Monday, dessa jeans va ifrån början mörkblå (kvarg jeansen) men har blekt dom, storlek w26 L30❣️❣️
Low waist Levis jeans  - Low waist Levis jeans i storlek 34 men känns mer som 36 skulle ja säga. Utsvängda och inte använda alls mycket. Säljer då jag inte använder dem så mycket. Priset kan diskuteras💕
Jacob Cohën jeans - Tvärfeta Jacob Cohën jeans i storlek 32, modell: "Type 622 .C". Lätt de fetaste Cohën jeansen på Plick. De har varit flitigt använda så är lite slitna, men de har fortfarande mycket kvar att ge. Nya kostar de över 5000 kr vilket för mitt pris relativt billigt. De är lagade i fickan men märks inte av när man har på sig dem (vill du ha bilder är det bara att skriva till mig). Jag på bilden är ca 180 cm lång. Undrar du något är det bara att du hör av dig! 😄
DONDUP GEORGE JEANS - Säljer dessa dondup jeans i storlek 32 använda fåtal gånger och i mycket fint skick (9/10), nypris 4000+ kr säljs för 1099 kr, hör av dig vid frågor eller om du vill ha fler bilder, slitningar gjorda i fabrik och väldigt sällsynt!