Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor / Jeans
Dondup jeans
Dondup jeans  - 0 Dondup jeans  - 1 Dondup jeans  - 2 Dondup jeans  - 3

Dondup jeans

Storlek: W29
Kategori: Jeans
Märke: Dondup
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

750 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer ett par grå dondup med slitningar och hål på flera ställen. Jeansen har en tvättad look och snygg passform som sitter nice längs benen. Perfekta för en avslappnad och trendig streetstil.

Purefits
Purefits
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit t-shirt från Amiri - Snygg vit t-shirt från Amiri med blått blommigt tryck och logga på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med coola detaljer. Materialet är mjuk bomull som känns skönt mot huden. Den är medium men lite stor i storleken
Marinblå Nike tech  - Snygg marinblå Nike tech från Nike med hel dragkedja och huva. Nike techen  har en diskret svart detalj på ärmen med dragkedja och en tunn reflexrand över bröstet. Perfekt för chill dagar ute eller när du vill ha en sportig look.
Bälte  - Snyggt bälte i klassiskt Damier Graphite. Bältet är svart och grått, tillverkat i exklusivt skinn med rutigt mönster. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Svart pufferjacka från Armani Exchange - Säljer en svart pufferjacka från Armani Exchange med glansig finish och stor logga på ärmen. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och coola detaljer vid axlarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och varm jacka med streetkänsla.
Gucci keps med GG-mönster och röd rand - Snygg Gucci keps i beige med klassiskt GG-mönster över hela kepsen. Har en röd och marinblå rand på sidan och justerbar rem baktill i svart skinn. Materialet är bomull och kepsen är tillverkad i Italien. Perfekt för dig som vill ha en lyxig streetstyle.
 GG Supreme bälte med silverdetalj - Säljer ett  GG Supreme bälte med klassiskt monogrammönster i beige och brunt. Bältet har en stor rund silverfärgad GG-spänne och är tillverkat i äkta skinn. Kommer med originalförpackning, dustbag och tag. Perfekt för att lyfta din outfit.
rutig skinnbälte - Säljer ett snyggt  bälte i svart och grått med klassiskt rutigt mönster . Bältet är gjort i skinn och har en lyxig känsla med brunt insida. Perfekt för dig som vill ha en statement-accessoar.
Svart pufferjacka från Armani Exchange - Snygg svart pufferjacka från Armani Exchange med stor logga på ärmen. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och quiltad design som ger en riktigt trendig look. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen.
 Snygga skor  - Snygga sneakers från  i vitt, grått och svart med camomönster. Skorna har lågt skaft, klassisk snörning och detaljer i mocka och läder. Sulan är svart och har en unik nitar-detalj vid hälen. Perfekta för dig som gillar exklusiva streetwear-vibbar.sulan lite slitig och några märken på skon
Mörkblå overshirt från select home  - Stilren mörkblå overshirt från select home  med klassisk krage, två bröstfickor med lock och knappar samt knappstängning framtill. Tillverkad i ett mjukt, tjockare tyg som ger en avslappnad men ändå snygg look. Perfekt att bära över en t-shirt eller hoodie.
Liknande annonser
Visa alla