Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor / Jeans
Jeans
Jeans - 0 Jeans - 1 Jeans - 2

Jeans

Storlek: S
Kategori: Jeans
Märke: Lager 157
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer ett par olivgröna jeans med bootcut passform. Jeansen har klassisk femficksdesign, knappgylf och raka ben som blir vidare nedtill. Perfekta för dig som vill ha en avslappnad men ändå trendig look. M men passar S

Minessa
Minessa
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 Victoria's Secret - Snygg mörkblå axelväska från Victoria's Secret med guldfärgad kedja och elegant V-detalj framtill. Väskan är i skinnimitation med inslag av strukturmönster och har ett rymligt fack med dragkedja och kortfack inuti. Perfekt för att lyfta din outfit. Aldrig använd
Svart kort t-shirtklänning - Enkel svart kort t-shirtklänning med rund hals och korta ärmar. Snygg och stilren modell som passar perfekt till sneakers eller boots. Skön passform och lätt att styla med accessoarer. Från SHEIN
Långklänning  - Säljer en snygg brun långklänning med smala axelband och figurnära passform. Klänningen är ärmlös och har en enkel, stilren design som framhäver siluetten. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha något bekvämt men ändå trendigt. Jag är 167cm
Kjol - Supersöt kortkjol från H&M i vitt med blått blommönster. Kjolen har smockad midja som ger en bekväm passform och volang nedtill för en extra feminin touch. Perfekt för varma dagar och enkel att matcha med en enkel topp.
Shorts - Säljer ett par ljusblå jeansshorts från FB Sister i storlek S passar M Shortsen har fransig kant, slitna detaljer och klassisk femficksmodell. Perfekta för varma dagar och ger en avslappnad look.
Shorts - Säljer ett par vita jeansshorts från HM
Skinnbyxor - använda 2 ggr ej äkta skinn/läder
Canada goose stövlar - Säljer ett par svarta höga stövlar från Canada goose i mocka med grov gummisula. Stövlarna har dragkedja på sidan och en liten logga upptill. Insidan verkar vara fodrad för extra värme. Perfekta för kalla dagar.
Jesns - Säljer ett par grå jeans från Gina Tricot, raka i benen
 Jordan 1 mid - Säljer ett par Nike Air Jordan 1 Mid sneakers  Valentine edition
Liknande annonser
Visa alla