Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor / Jeans
Blå jeans från LTB
Blå jeans från LTB  - 0 Blå jeans från LTB  - 1 Blå jeans från LTB  - 2 Blå jeans från LTB  - 3

Blå jeans från LTB

Storlek: S
Kategori: Jeans
Märke: LTB
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

180 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer ett par klassiska blå jeans från LTB. Jeansen har en snygg tvättad look med ljusare partier och normal midja. Perfekta till en avslappnad stil och passar till det mesta i garderoben.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart volangkjol - Säljer denhär fina volandgkjolen från gina tricot i storlek xxs då den itne kommer till användning.
Ideal of Sweden skal - Säljer detta ideal of Sweden skal med nitar på då de itne används
Zara blus  - Säljer denhär jättefina blusen ifrån zara då den inte kommer till användning💕
Only jeans - Säljer dessa jeans från only då de inte kommer till användning
Spets linne - Säljer detta rosa spets linne
Svart kofta från Saint - Säljer en stilren svart kofta från Saint i storlek xs. Koftan har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager-stil eller som ett enkelt basplagg i garderoben.
Svart t-shirt  - En enkel och stilren svart t-shirt med normal passform. Perfekt basplagg för alla tillfällen.
Stickad tröja - Supermjuk och stilren beige stickad tröja med korta ärmar och rund hals. Perfekt till både jeans och kjol, och den har en avslappnad passform som känns chill och enkel att styla.
Svart stickad kortärmad tröja från Gina  - En svart stickad tröja med korta ärmar och rund hals från gina tricot. Den är i bra skick.💕
Grå hoodie från gina - Grå hoodie från gina. Den har en liten fläck mitt på men inget man tänker på när man har på sig den.
Liknande annonser
Visa alla
Blå jeans från LTB - Säljer ett par klassiska blå jeans från LTB. Jeansen har snygga kontrastsömmar och normalhög midja. Tillverkade i mjukt denimtyg som är skönt att bära. Perfekta till en avslappnad stil.
Blå jeans från LTB - Snygga blå jeans från LTB, med storlek W24 L34.
Blå jeans från LTB - Snygga blå jeans från LT7 med klassisk femficksdesign och knappgylf. Jeansen har en lätt tvättad look och är perfekta för en avslappnad stil. Fler bilder kan skickas. Innerbenslängt 87, midjemått 35💗
Blå LTB jeans - Supersnygga LTB jeans lågmidjade! Så fin mellanblå/mörkblå färg. Hålen på fickan och benet har inte jag gjort utan modellen ser ut så. Storleken är jag lite osäker på men de passar mig som har 38 i byxor!💕Kostar ca 700 om man köper nya.
Blå ltb jeans  - Säljer ett par klassiska blå jeans från LTB med rak passform och femficksdesign. Jeansen har en snygg ljus tvätt och detaljerade sömmar på bakfickan. Perfekta till vardagslooken och tillverkade i mjuk denim.
Blå jeans från LTB - Snygga blå jeans från LTB med klassisk femficksdesign och bootcut. Jeansen har en mellanblå tvätt med lätt slitning och detaljerade bakfickor. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Blå jeans från LTB - Säljer ett par blå jeans från LTB. Dom är bootcut och lågmidjade. Dom sitter bra på och passar bäst för 36/S skulle jag säga. Säljer för att jag inte har fått användning av dom.
Blå LTB jeans - Snygga blå skinny jeans från LTB med klassisk femficksmodell och slitningar på låren. Jeansen har normal midja och är gjorda i stretchigt denimtyg för skön passform. Perfekta till sneakers eller boots.
Fortsätt i appen →