Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor / Jeans
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta jeans från Wrangler - Säljer ett par svarta jeans från Wrangler med klassisk femficksdesign och diskret broderad detalj på bakfickan. Jeansen har raka ben och är tillverkade i slitstark denim. Perfekta för en avslappnad och cool stil.
Svarta raka jeans från Wrangler - Säljer ett par mörkblåa jeans från wrangler modell ”River” med rak passform och klassisk femficksdesign. Jeansen har normal midja och är tillverkade i ett mjukt denimtyg. Perfekta för en clean och stilren look. Storleken på papper är W30 och L32 men jag har klippt ner jeansen så nu är dom närmare L30. Midjan passar dom som har upp till storlek W31 kanske W32. Jeansen har inga tecken på användning och inte heller några permanenta fläckar. Hör av er vid frågor eller om bilder😊
Mörkblå raka jeans från Wrangler - Säljer ett par mörkblå jeans från Wrangler med rak passform och klassisk femficksdesign. Jeansen har en snygg tvätt och är tillverkade i slitstark denim. W34 L32 skriv privat för mått. De är väl använda men i fint skick, finns en liten slitning på baksidan som visat i bilden men inget att oroa sig för. Midja: 44cm längd: 112cm
Svarta Wrangler straight leg jeans - Säljer ett par svarta jeans från Wrangler med klassisk straight leg passform. Jeansen har fem fickor, bälteshällor och detaljer i kopparfärg. Materialet är kraftig denim i bomull och bakfickan har Wrangler-lappen i läder.
Vintage Wrangler svarta jeans  - Snygga svarta jeans från Wrangler med klassisk femficksdesign och hög midja. Jeansen har en lätt tvättad look och raka ben. Tillverkade i slitstark denim med detaljer som nitar och läderpatch bak i midjan.
Svarta jeans från Wrangler Bryson - Säljer ett par svarta jeans från Wrangler, modell Bryson. Jeansen har klassisk femficksdesign, raka ben och tydliga sömmar på bakfickorna. Tillverkade i slitstarkt denimtyg som ger en snygg och tidlös look.
Mörkblå raka wrangler jeans - Säljer ett par mörkblå jeans med rak passform och klassiska fem fickor. Jeansen har kontrastsömmar och är tillverkade i denim. Perfekta för dig som gillar en enkel och tidlös stil.
Blå raka jeans från Wrangler - Säljer ett par klassiska blå jeans från Wrangler med raka ben och femficksmodell. Jeansen har en mörk tvätt och detaljerade sömmar vid fickorna. Perfekta för en avslappnad och tidlös stil.
Svarta raka jeans från Wrangler
Svarta raka jeans från Wrangler - 0 Svarta raka jeans från Wrangler - 1 Svarta raka jeans från Wrangler - 2 Svarta raka jeans från Wrangler - 3 Svarta raka jeans från Wrangler - 4

Svarta raka jeans från Wrangler

Storlek: 36
Kategori: Jeans
Märke: Wrangler
Färg: Svart
Skick: Acceptabelt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par svarta jeans från Wrangler med rak passform och klassisk femficksdesign. Jeansen har en läderpatch med Wrangler-loggan på bakfickan och är tillverkade i ett slitstarkt denimtyg. Perfekta för en avslappnad och stilren look.

Danny Ghergenzon
Danny Ghergenzon
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Adidas Yeezy Boost 350 V2 - Säljer ett par Adidas Yeezy Boost 350 beluga V2 då dom inte kommer till användning några mer. Inga större skador förutom under sulan. Pris går att diskuteras mvh Danny
BAPESTA - Säljer mina bapesta då de inte kommer till användning längre. Kommer med låda samt dustbag. Priset är diskuterbart
Marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren - Säljer en marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja, huva och fickor framtill. Klassisk liten logga broderad på bröstet. Skön bomullsmix som passar perfekt till chill eller streetwear. Enkel och stilren design som alltid funkar. Finns en liten fläck som syns på bild vid frågor eller funderingar är det bara att skriva.
Blå mockasneakers från Christian Louboutin - Snygga blå sneakers i mocka från Christian Louboutin med vita sulor och matchande blå skosnören. Skorna har en klassisk låg profil och beige innerfoder för extra komfort. Perfekta för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Grå zip hoodie från Champion XL - Snygg grå zip hoodie från Champion i storlek XL. Hoodien har dragkedja, två fickor fram och tryck med texten 'New York Champion' samt Champion-loggan på bröstet. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial och har en klassisk huva.
Svarta Nike air force 1 - Säljer då jag inte använder de längre. Skriv vid frågor eller funderingar.
Liknande annonser
Visa alla