Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor / Jeansjackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusblå jeansjacka - Trendig ljusblå jeansjacka med slitna detaljer och klassisk krage. Jackan har två bröstfickor med knappar och silverfärgade knappar framtill. Perfekt oversized passform för en avslappnad look. Passar till allt och ger en cool vibe.
ljusblå jeansjacka - Trendig oversized jeansjacka i ljusblå denim. Från Zara superbra skick❤️ Säljer då jag har fler liknande 🥰🥰
Ljusblå jeansjacka  - As snygg jeansjacka från HM i storlek 152. Använd fåtal gånger! Jättefin till sommaren!
Ljusblå jeansjacka  - Snygg ljusblå jeansjacka från Gina Tricot med klassisk krage, bröstfickor med lock och knappstängning framtill. Jackan har en rak, kortare passform och är tillverkad i denim med tydliga sömmar. Perfekt för en trendig och avslappnad look.
Nümph, Ljusblå jeansjacka  - Snygg ljusblå jeansjacka från Nümph med knytband i midjan och dekorativ knappdetalj på ryggen. Jackan har långa ärmar och ett unikt mönster på insidan av ärmsluten. Perfekt för dig som vill ha en avslappnad men trendig look.
Ljusblå klassisk jeansjacka - Snygg ljusblå jeansjacka med raka linjer och två bröstfickor med knappar. Jackan har en klassisk krage och knappstängning framtill.
Ljusblå jeansjacka  - Snygg ljusblå jeansjacka  med klassisk rak passform. Jackan har två bröstfickor med knapp, två sidofickor och silverfärgade knappar framtill. Tillverkad i mjukt denimtyg och har en ståkrage för en modern touch.
Ljusblå jeansjacka - Snygg blå jeansjacka med klassisk passform och coola detaljer som bröstfickor med lock och knappar framtill. Jackan har hål på ena armen. Jackan har markerade sömmar och justerbara knappar i midjan. Perfekt för dig som gillar en tidlös streetstil.
 ljusblå jeansjacka
 ljusblå jeansjacka - 0  ljusblå jeansjacka - 1

ljusblå jeansjacka

Storlek: 34
Kategori: Jeansjackor
Skick: Nytt skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jeansjacka från bikbok. Storlek xs. Jag har använt den 2 gånger men används inte längre och därför säljer jag den vidare.

Nazanin khavari
Nazanin khavari
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit kofta från Zara med rosettknappar - Supersöt vit kofta från Zara med korta ärmar och unika silvriga rosettformade knappar. De kommer inte till användning och används få gånger.
Svart PATTIE - axelremsväska från Valentino - En Snygg svart axelväska från Valentino i skinn med justerbar axelrem. Väskan har en praktisk dragkedja och elegant logotypdetalj i guld. Jag fick väskan i present men den kommer inte till användning. Original pris 1065kr.
Liknande annonser
Visa alla