Alla kategorier > Mode > Skor > Kängor
Bruna läderkängor från Ecco
Bruna läderkängor från Ecco - 0 Bruna läderkängor från Ecco - 1 Bruna läderkängor från Ecco - 2

Bruna läderkängor från Ecco

Storlek: 39
Kategori: Kängor
Märke: Ecco
Färg: Brun
Skick: Bra skick

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer ett par bruna kängor från Ecco i äkta läder. Normalhög känga med snyggt matchad snörning. Sulan är robust och kängorna har en klassisk stil och passar till de flesta tillfällena från höst till vår. Använda en vinter. Mycket sköna! Kommer hålla länge!

Unn
Unn
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta läderkängor Timberland - Säljer ett par svarta kängor från Timberland i äkta läder. Klassisk snörning med metallöljetter och vadderad kant upptill för extra komfort. Snygg och tidlös modell som passar till många olika stilar.
Bruna fårskinnskängor med platåsula - Säljer ett par bruna kängor i mocka-look med vit fluffig insida och rejäl platåsula. Kängorna har en klassisk, enkel design och är perfekta för att hålla värmen under kalla dagar. Passar dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Bruna snörade kängor från ZARA - Snygga bruna kängor från ZARA med snörning framtill och robust sula. Tillverkade i ett matt material som ger en stilren look. Kängorna har dragkedja på insidan för enkel på- och avtagning samt metallöljetter för snörena.  Nya oanvända
MERRELL Bruna kängor med foder och snörning - Bruna kängor med mjukt vitt foder och grov snörning. Ovandel i mockaliknande material och detaljer i rutigt tyg vid skaftet. Tjock sula med vit och lila kant. Perfekta för kalla dagar och riktigt sköna att ha på sig.
Bruna kängor med foder och snörning MERRELL - Bruna kängor med mjukt vitt foder och grov snörning. Ovandel i mockaliknande material och detaljer i rutigt tyg vid skaftet. Tjock sula med vit och lila kant. Perfekta för kalla dagar och riktigt snygga till jeans.
Bruna Timberland kängor i skinn - Säljer ett par snygga bruna Timberland kängor i skinn med gul- och rödmönstrade snören och svart vadderad kant upptill. Grov sula för bra grepp och klassisk Timberland-logga på sidan. Perfekta för dig som vill ha både stil och funktion.
Andra annonser från Kängor
Visa alla
Svarta kängor från Merrell - Säljer ett par svarta kängor från Merrell med robust sula och högt skaft. Kängorna har snörning med metallhål och är tillverkade i mocka och textil. Perfekta för utomhusaktiviteter och har en stilren, sportig look.
Bruna kängor från Tommy Hilfiger - Snygga bruna kängor från Tommy Hilfiger med orange fleecefoder, svart gummisula och klassiska snörningar. Kängorna har märkets logga på plösen och en randig detalj i rött, vitt och blått på sidan. Perfekta för kalla dagar och ger en sportig look.
Svarta Viking Hunter GTX kängor stl 40 - Säljer ett par svarta Viking Hunter GTX kängor med högt skaft och grov sula. Kängorna har Gore-Tex-membran, kraftiga snörningar och slitstarkt lädermaterial. Perfekta för dig som gillar outdoor och vill ha rejäla skor med grym komfort. Använda vid 2 tillfällen, tyvärr är de för små. Nypris 3500kr
Svarta boots med paljetter - Glittriga svarta boots med paljetter över hela skon. De har en rund tå och platt sula, samt ett mjukt och varmt foder på insidan.
Svarta chunky kängor med snörning 42  - Stilrena svarta kängor från gabor  med chunky sula och snörning framtill. Kängorna har dragkedja på insidan för enkel på- och avtagning. Tillverkade i slätt konstläder med robust design och högt skaft. Perfekta för en edgy streetlook.
Svarta vandringskängor från Hi tec - Snygga svarta vandringskängor från Hi tec med grå detaljer och snörning. Ovandelen är i slitstark mocka och mesh, vilket ger bra andningsförmåga. Mellanhögt skaft för extra stöd och robust sula för bra grepp. Perfekta för utomhusaktiviteter och äventyr.
Svarta vinterkängor med kardborre - Svarta vinterkängor från Pax med grov sula och kardborreband. Kängorna är fodrade med mjukt, svart fuskpälsfoder och har en vit detalj runt sulan. Vattentäta och perfekta för kalla dagar. Reflekterande detalj framtill för extra synlighet.
Svarta Adidas kängor med skön fodring - Köpte dom men tyvärr så passade dom inte. Säljer ett par svarta Adidas kängor med klassiska tre ränder på sidan och högt skaft. Skorna har snörning, vadderad plös och krage samt mjukt foder för extra komfort.