Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor > Kappor
Beige kappa
Beige kappa - 0 Beige kappa - 1

Beige kappa

Storlek: XS
Kategori: Kappor
Märke: Gina Tricot
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

450 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Beige kappa, använd 1 gång så i bra skick

Tea Nilsson
Tea Nilsson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige kappa med fuskpäls - Stilren beige kappa med stor krage i fuskpäls och knäppning framtill. Kortare modell som ger en trendig look. Perfekt för dig som vill ha en snygg och mysig jacka till hösten eller vintern. Matcha med jeans och boots för en cool outfit.
Beige teddy-kappa med knytskärp - Snygg beige teddy-kappa med oversized passform och bred krage. Kappan har ett knytskärp i midjan och stora slag, vilket ger en trendig och avslappnad look. Perfekt för dig som gillar stilrena och mysiga ytterplagg. Materialet är mjukt och fluffigt. Slutsåld!!!!
Beige kappa med fuskpäls - Stilren beige kappa med stor, fluffig fuskpäls runt huvan och knäppning framtill. Kappan har en rak passform och diskreta fickor i sidorna. Perfekt för dig som vill ha en trendig och mysig look under kalla dagar.
Beige cape-kappa med bälte - Stilren beige cape-kappa med hög krage, knäppning framtill och knytskärp i midjan. Vida ärmar och mjukt material ger en cool och avslappnad look. Perfekt för lager-på-lager och snygg till jeans.
Beige kappa från Gina Tricot - Stilren beige kappa från Gina Tricot med bred krage och två knappar framtill. Kortare modell med raka ärmar och mjukt material som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och trendig look.
Beige kappa  - Stilren beige kappa med bred, öppen krage och rak passform. Kappan har en minimalistisk design utan  knappar och är tillverkad i ett mjukt tyg som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar en clean och modern look. (Lånad bild)
SÖKER Beige bouclé kappa från Gina Tricot - Stilren lång beige kappa i mjukt bouclématerial från Gina Tricot. Kappan har knytskärp i midjan, bred krage och raka ärmar. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och trendig look.
Beige kappa med päls från Gina Tricot - Säljer min jätte snygga beiga kappa från Gina Tricot i storlek S, som tyvärr inte kommer till användning.
Andra annonser från Kappor
Visa alla
Cape kappa från Zara - Säljer en beige cape kappa från Zara. Jackan är tillverkad i mjuk ullmix som ger en kraxig känsla. Perfekt för dig som gillar trendig stil. Observera, kappan är nopprig över hela men det verkar vara  en del utav designen då den är köpt så🥰
Beige poncho - Begie ponsho ifrån Missay, den guldiga knappen har låssnas, ingenting som sticker ut, å den brhövs inte, (kan byta imot svart)
Svart cape-kappa med knytband - Stilren svart cape-kappa med hög krage och stora knappar framtill. Kappan har ett brett knytband i midjan och vida ärmar för en elegant siluett. Perfekt för dig som vill ha en trendig och unik look. Materialet ser ut att vara ullblandning.
Beige kort kappa med bälte från Nelly - Beige kort kappa från Nelly med bälte i midjan och dekorativa spännen vid ärmsluten. Perfekt nu till våren🌷Den är i storlek S/M men enligt mig är den liten i storleken. Jag säljer den för 170kr, men är öppen för prisförslag<3
Kappa - Slutpris!!!Helt ny jacka med prislapp kvar. Klassisk trench-inspirerad modell i beige med skärp i midjan och dubbla knapprader. Bandet går att justera och ta av och på. Alla knappar går att knäppa av och på. Volang aktigt längst nere   Storlek står som 36, men jag skulle snarare säga att den passar 34 bäst. Högkvalitativ känsla och fint fall. Liten i storleken, den va för liten därav säljer jag den.
Svart poncho kappa från Gina  - Använd fåtal gånger! Inga slitningar eller defekter🖤säljs då den ej hinner användas. Köptes för 500kr från Gina Tricot’s hemsida.🖤
Krämvit kappa med knytskärp - Stilren krämvit kappa med bred krage och knytskärp i midjan. Kappan har vida ärmar och en mjuk, slät yta som ger ett elegant intryck. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och modern stil.
Beige kappa från veromoda  - Jätte fin beige kappa från Veromoda, iprincip oanvänd🤗köpte kappan för 700kr!