Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor / Kavajer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart klassisk kavaj från Mango - Snygg svart kavaj med smal passform och klassisk krage. Kavajen har två knappar framtill och diskreta fickor. Perfekt för en stilren look och enkel att matcha med olika outfits. Materialet ser ut att vara en blandning av polyester och viskos. Aldrig använd!
Svart kavaj från Mango - Stilren svart kavaj från  gina tricot med öppen front och klassisk krage. Rak passform och långa ärmar, perfekt för en trendig och clean look. Materialet känns mjukt och ger en snygg siluett.
Vit bouclé kavaj från Mango - Stilren vit bouclé kavaj från Mango med rund halsringning och dekorativa guldknappar framtill. Kavajen har fyra stora fickor på framsidan och råa kanter för en trendig look. Perfekt att styla till jeans eller kjol för en chic outfit.
Vit kavaj med svarta ränder från Mango - Snygg vit kavaj från Mango med svarta vertikala ränder. Klassisk passform med två knappar framtill, fickor med lock och krage. Perfekt för en trendig och stilren look. Materialet känns lätt och passar bra till många outfits.
Rutig kavaj från Mango - Stilren rutig kavaj från Mango i svartvitt med dubbelknäppning och klassisk krage. Kavajen har två fickor framtill och är helfodrad med ljus insida. Perfekt för en trendig och snygg look till vardags eller när du vill känna dig extra uppklädd. Kolla gärna mina andra annonser❗️
Krämvit kavaj från Mango med dragkedja - Stilren krämvit kavaj från Mango i strukturerat tyg med diskreta guldtrådar. Kavajen har rundad halsringning, långa ärmar och dekorativ dragkedja i midjan med gulddetaljer. Perfekt för en trendig och chic look.
Svart kavaj - Svart kavaj från Zara, strl 34. Aldrig använd, nypris 559 kr
Svart kavaj från Mango
Svart kavaj från Mango - 0 Svart kavaj från Mango - 1 Svart kavaj från Mango - 2 Svart kavaj från Mango - 3

Svart kavaj från Mango

Storlek: S
Kategori: Kavajer
Märke: Mango
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilren svart kavaj från Mango med klassisk passform och en knapp framtill. Kavajen har två fickor med lock och är helfodrad för en snygg siluett. Perfekt till en dressad look och enkel att matcha med olika outfits. Slits vid ärmarna

Klara Gottfridsson
Klara Gottfridsson
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart linnetopp från Kappahl - Säljer en svart linnetopp från Kappahl med tunna axelband och snygg draperad urringning. Toppen har en lätt glansig yta och justerbara axelband för perfekt passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Liknande annonser
Visa alla