Alla kategorier > Mode > Skor
Svarta klackskor från JM Diamant
Svarta klackskor från JM Diamant - 0

Svarta klackskor från JM Diamant

Storlek: 39-41
Kategori: Skor
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta klackskor från JM Diamant med glittriga detaljer. Skorna har en öppen tå och ett unikt flätat mönster som ger en elegant look. Perfekta för att lyfta din outfit till nästa nivå.

Bella Sjöberg
Bella Sjöberg
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klackskor med diamanter och pärlor - Klackskorna är från Deichmann och är köpta för två år sen. Endast använda en gång! Inte så hög klack så dom är bekväma att gå i med fina detaljer!😍✨
Svarta klackskor  - Säljer dessa svarta klackskor i nytt skick. Som ni ser på bilden så har jag aldrig använt de ute. Bara testat hemma.  !10cm hög klack! Storlek 40, passar 39.
Svarta klackskor  - Svarta klackskor storlek 40
Svarta klackar med diamanter - Så snygga klackar! Storleken är 37, 38. Jätte fina diamanter på 🥲 Inte äkta diamanter såklart haha.
Svarta mules med diamanter - Helt oanvända klackskor. Dom är för små för mig annars är dom så fina och eleganta!!
Svarta klackskor  - Skitsnygga klackskor från Stradivarius. Aldrig använa!
svarta klackskor - ett par svarta klackskor, använt fåtal gånger, storlek 39
Andra annonser från Skor
Visa alla
Vita sneakers från Philippe Model - Snygga vita sneakers från Philippe Model med en stilren design. Skorna har snörning och en diskret logga på sidan. Riktigt sköna stilrena och bra inför vintern. Lite slitage på hälarna. Fråga efter bild vid köp! Om ni vill!
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Svarta med logoklack finns olika storlekar  - Säljer ett par svarta pumps i lack med öppen tå och ikonisk guld YSL-logga som klack. Skorna har en elegant, spetsig form och tunna remmar över foten. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig design.
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Svarta wedge sneakers med kardborre - Snygga svarta sneakers med inbyggd kilklack och flera kardborreband. Skorna har en cool design med rund tå och platt sula i gummi. Tillverkade i mocka och syntetmaterial, perfekta för dig som vill ha både stil och edge.
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Beige inuikii - Säljer mina inuikiis då jag egentligen har storlek 38 och råkade beställa fel🩷 fint skick men finns tänken på användning🩷