Alla kategorier > Skor
Adidas Campus
Adidas Campus  - 0 Adidas Campus  - 1 Adidas Campus  - 2 Adidas Campus  - 3

Adidas Campus

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Adidas
Färg: Röda
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Röda Adidas Campus storlek 38. Fint skick.

Maja Ekebjär
Maja Ekebjär
(5)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Adidas campus - Säljer mina röda adidas campus för dom inte kommer till användning , fint skick då dom är använda fåtal gånger, skriv för egna bilder❤️
Adidas Campus - Röda Adidas Campus i storlek 40. Hela men väl använda!! Därav lite fläckar/missfärgningar.
Adidas campus - Super populära adidas campus💗 säljer då de inte kommer till användning längre ❤️
Adidas campus 00s - Hej säljer dessa röda adidas campus 00s dom har använts max 4 gånger så dom är i fint skick
Röda Adidas campus - Snygga röda Adidas campus, jag har använt dom fåtal gånger men det märks inte, super sköna, säljer för att dom är förstora på mig. Skriv för frågor💕
Adidas Campus Sneakers  - Säljer röda Adidas Campus sneakers som är sparsamt använda. Storlek 37 1/3 - pris 350:-
Adidas campus - Säljer mina röda campus, använda få tal gånger
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
*Limited edition* Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer mina älskade valentino skor pga att de inte längre passar min stil! Som man ser är de väl använda men har endast defekter på insidan av skon, de ser röda ut i kameran men är rosa i verkligheten💗💗 (den sista bilden är gammal)
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Mörkblå Christian Louboutin med gråa nitar - Säljer ett par mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med coola silverfärgade nitar på tån. Skorna har snörning, vit platt sula och beige insida i skinn. Perfekta för dig som vill sticka ut med en edgy detalj.
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️