Alla kategorier > Mode > Skor
Beiga skor från Bershka
Beiga skor från Bershka - 0 Beiga skor från Bershka - 1 Beiga skor från Bershka - 2 Beiga skor från Bershka - 3 Beiga skor från Bershka - 4

Beiga skor från Bershka

Storlek: 41
Kategori: Skor
Märke: Bershka
Färg: Beigea
Skick: Nytt skick

120 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Snygga beige sneakers från Bershka med hög modell, snörning och band i stlk 41. Skorna har en bred rem över vristen för extra stil och komfort. Perfekta för en trendig look. Endast testade.

Ewe
Ewe
(17)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gråa skor från Bershka  - Snygga grå sneakers med breda snören och en stilren design. Skorna har en robust sula och är perfekta för en avslappnad stil. De är tillverkade i syntetmaterial och har en modern look. Skorna är från Bershka! Knappast använda. Skorna är för män.
Beige chunky sneakers från Bershka - Snygga chunky sneakers från Bershka i beige och ljusgrå toner. Skorna har breda snören, platt sula och detaljer i både mocka och syntet. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha en clean look.
Gråa bershka skor - Säljer ett par grå chunky sneakers med breda, platta snören och rund tå. Skorna har en tjock sula och ovandel i syntetmaterial och mockaimitation. Perfekta för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljerade snörningar.
Svarta derby skor från Bershka - Säljer ett par svarta derby skor från Bershka med snörning och rund tå. Skorna har en kraftig plattformsula och är gjorda i blankt syntetmaterial som ger en cool look. Perfekta för dig som gillar en edgy stil.
Skor från bershka  - Snygga skor från bershka i strl 36, passar bra på mig som egentligen har 37. Mycket bra skick. Säljer för 200 + frakt 🥰
Bershka chunky skor - Svarta Bershka chunky skor i strl 43 använda en gång. Kan gå ner i pris.
Bershka Chunky Skor - Stilrena vita sneakers med chunky sula och breda snören. Skorna har en låg profil och rund tå, vilket ger en modern och clean look. Perfekta för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha något som sticker ut lite extra.
Vita och beige sneakers från Bershka  - Säljer ett par chunky sneakers från Bershka i vitt och ljusgrått. Skorna har breda vita snören, rund tå och en tjock sula. Ovandelen är i en mix av mocka och syntetmaterial med snygga detaljer på sidorna och logga på plösen.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Diemme skor  - Diemme skor i st 43, bra skick! Kartong, extra snören och dustbag kommer med.
Valentino open  - Valentina opens - Storlek: 42, men passar större - Mycket fint skick - Box ingår - Pris: 999kr - hör av dig vid funderingar 💫
Maison margiela gats grå - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Snygga maison margiela paint splater - Säljer ett par vita och grå sneakers med coola färgstänk. Skorna är dålig kvalitet. Säljer de biligt efteraom de nog inte är äkta. Pris kan diskuteras och hör av er om ni har några frågor😁
Maison Margiela GAT - Ett mar Margiela skor som använts en dag. Skorna har inga defekter osv. Ni förstår nog varför priset är så lågt… Kontakta mig ifall ni har frågor😃
Valentino open skor - Säljer ett par snygga Valentino skor sneakers i vitt skinn med beige detalj och ikoniska nitar på hälen. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Perfekta för dig som vill ha en clean men ändå lyxig look.
Svarta Dior B30 sneakers - Säljer ett par svarta Dior B30 sneakers med coola reflekterande detaljer och CD-logga på sidan. Skorna har mesh och syntetmaterial, snörning och en chunky sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med en lyxig och sportig vibe.
Mörkblå Maison Margiela Gats - Snygga mörkblå Maison Margiela Gats med vit snörning och kontrasterande brun gummisula. Ovandelen är i en mix av mocka och slätt läder, och insidan är ljus. Klassisk siluett som passar till många stilar.