Alla kategorier > Skor
Black sneakers from Ecco
Black sneakers from Ecco - 89 Black sneakers from Ecco - 90 Black sneakers from Ecco - 91 Black sneakers from Ecco - 92 Black sneakers from Ecco - 93

Black sneakers from Ecco

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Ecco

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Only worn a few times. Quite new.

Sia
Sia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Black leather sneakers from Ecco - Size 38. Only worn a few times.
Oxford shoes from Ecco - Size 37. Only been worn twice. Very new.
Svarta ECCO ST.1 sneakers - Säljer ett par svarta ECCO ST.1 sneakers med modern design och elastiska paneler. Skorna har platt sula med Phorene-dämpning och detaljer i syntetmaterial. Rund tå och smidiga dragflikar baktill för enkel påtagning. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga skor.
Ecco - Golfskor från Ecco
Ecco shoes - Black shoes w/ white and purple. Not used, unisex
Svarta sneakers från Ecco i skinn - Stilrena svarta sneakers från Ecco med klassisk rund tå och snörning. Skorna är tillverkade i skinn och har GORE-TEX-membran som gör dem vattentäta. Perfekta för dig som vill ha en clean look och bekväma skor till vardags. Skorna är i mycket bra skick och de är använda en gång, det kan man se på skorna. De är väldigt bekväma, original priset är 1800kr. Storlek 36
Svarta sneakers från Ecco i skinn - Säljer ett par svarta sneakers från Ecco med rund tå och platt sula. Skorna har snörning och är tillverkade i skinn med en vit kant runt sulan. Perfekta för dig som gillar stilrena och klassiska sneakers.
VinRöda sneakers från Ecco  - Snygga vinröda sneakers från Ecco. Skorna har en låg profil och är tillverkade i skinn med diskreta detaljer. Perfekta för dig som vill ha en clean och stilren look till vardags.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Snygga vita MM sneakers - Snygga vita sneakers, storlek 43, aldrig använda, kommer ej med box, skriv vid frågor!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga vita Valentino Rockstud sneakers med rosa detaljer och ikoniska nitar. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Tillverkade i skinn med rosa läderpaneler och matchande nitar för en edgy look. Perfekta för dig som vill sticka ut.