Alla kategorier > Skor
Fina skor
Fina skor  - 89

Fina skor

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Flerfärgade

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använda fåtal gånger väldigt fint skick

Nessish
Nessish
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skor  - Säljer ett par gulliga skor som tyvärr inte kommer till användning. Endast använda på skolavslutningen! Säljer för 350 + frakt🫶🏻
Skor  - Säljer ett par snygga skor med hjärtan som inte kommer till användning! Använt en gång på skolavslutningen. Säljer för 350kr+ frakt ❤️
Skor - Klackskor, storlek 37. Endast använda en gång på en bal.  Tryck inte på köp! Alla frågor är tillåtna!
Dior skor  - Super snygga och unika skor ifrån Christian dior med en blommig design! Går enkelt att tvätta❤️
Leopard skor  - Så snygga och jätte bra skick! 💓
Skor - Säljer mina Duffy sneakers. Använda en gång då dem är för små.
Skor - Säljer dessa as snygga skor. Använda några gånger men i bra skick. säljer då jag inte riktigt har den stilen. (Tappat en dödskalle på ena skon)
Skor - Dom svarta klack skorna är använda 2 ggr, så pris 150kr på dom. Dom vita tofflorna kan jag sälja för 40kr
Andra annonser från Skor
Visa alla
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Isabel marant skor  - säljer dessa isabel marant skor i strl 39. köpta här på plick för ca ett år sen. ganska slitna inuti men inget som syns utifrån. kom privat vid frågor!
Isabel marant liknande Kilklackar/ mockasneakers med wedgeklack - Snygga skor som liknar Isabel marant eller casadei supercoola till våren💙💙💙
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Zadig & Voltaire glittriga sneakers - Skor från Zadig & voltaire i mycket bra skick. Storlek 40. Slutsålda
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!
Isabel marant skor  - Ett par stilrena Isabel marants i storlek 38, använda fåtal gånger utan defekter. Väldigt fräscha skor och passar bra nu till det kalla vädret. Skriv vid intresse!😇
Fold over boots - Säljer ett par svarta höga stövlar med bred klack och spetsig tå. Stövlarna har en liten gulddetalj upptill och är tillverkade i mocka. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Aldrig använda endast testade hemma, köpta på raglady men märket heter Givana. Original box finns även (sista bilden) och priset kan diskuteras💗