Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci Ace sneakers med broderad bi - Gucci Ace sneakers i vitt skinn med klassiska gröna och röda ränder på sidan, broderad guldfärgad bi och metallic-detaljer i rött och svart på hälen. Platt sula, rund tå och snörning framtill. Levereras med originalkartong och tillbehör. Pris kan diskuteras
Gucci ace med bi - Snygga vita sneakers från Gucci med klassiska röd- och blå ränder på sidan och en guldbroderad bi. Skorna har snörning, rund tå och detaljer i metallicrött och metallicblått på hälen. Tillverkade i skinn och levereras i originalkartong.
Gucci Ace vita sneakers med bi-detalj - Gucci skor
Vita sneakers från Gucci ace bee  - Säljer ett par vita Gucci sneakers med klassiska gröna och röda ränder samt en broderad guldfärgad bi-detalj på sidan. Skorna har snörning och är tillverkade i skinn. Perfekta för en stilren look. Priset kan vi diskutera, box o allt me på pulserna kommer med
Gucci Ace sneakers med bi broderi - Gucci Ace sneakers i vitt skinn med klassiska gröna och röda ränder på sidan, dekorerade med en broderad guldfärgad bi. Baksidan har metallicröd och metallicgrön detalj med Gucci-logga. Platt sula och rund tå. Allt og medföljer. Skick 9/10. Priset är inte hugget I sten.
Gucci Ace vita sneakers med bi-detalj - Gucci Ace sneakers i vitt skinn med klassiska gröna och röda ränder på sidorna. Ena sidan har en broderad guldfärgad bi. Jag har använt skorna en gång, skorna är som hell nya, och det ingår allt som fick, skorna är i storlek 43, hoppas dem passar en ny ägare
Gucci Ace sneakers med broderad bi - Gucci Ace sneakers i vitt skinn med klassiska gröna och röda ränder på sidan och broderad guldfärgad bi. Baksidan har metallicröd och metallicgrön detalj med textur. Platt sula, rund tå och snörning. Kommer med originalkartong och dustbag.
Gucci Ace sneakers med bi-detalj - Gucci Ace sneakers i vitt skinn med klassiska gröna och röda ränder på sidan och broderad guldfärgad bi. Baksidan har metallicröd och metallicgrön hälflik i ormmönstrat material. Snygg och ikonisk modell med snörning och platt sula.
Gucci Ace vita sneakers med bi
Gucci Ace vita sneakers med bi - 0 Gucci Ace vita sneakers med bi - 1 Gucci Ace vita sneakers med bi - 2

Gucci Ace vita sneakers med bi

Storlek: 41
Kategori: Skor
Märke: Gucci
Färg: Vita
Skick: Bra skick

1499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gucci Ace sneakers i vitt skinn med klassiska gröna och röda ränder på sidorna och broderad guldfärgad bi. Grön och röd detalj i metallic på hälen. Platt sula och snörning framtill. Snygg och ikonisk modell för dig som gillar lyxiga detaljer.

WalkingCloset
WalkingCloset
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Isabel marant liknande Kilklackar/ mockasneakers med wedgeklack - Snygga skor som liknar Isabel marant eller casadei supercoola till våren💙💙💙
Fold over boots - Säljer ett par svarta höga stövlar med bred klack och spetsig tå. Stövlarna har en liten gulddetalj upptill och är tillverkade i mocka. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Aldrig använda endast testade hemma, köpta på raglady men märket heter Givana. Original box finns även (sista bilden) och priset kan diskuteras💗
Isabel marant skor  - säljer dessa isabel marant skor i strl 39. köpta här på plick för ca ett år sen. ganska slitna inuti men inget som syns utifrån. kom privat vid frågor!
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Valentino skor - Storlek: 40 || Skick:  8/10, lite små repor|| Nypris: Ca 6000kr || Följ för liknande produkter 🌊🍾
Maison margiela gats svarta - Ett par riktigt feta gats i storlek 42. Skickar alltid samma dag 🚚✅
Valentino open navy  - Ett par riktigt feta valentinos i storlek 43, allt på bilderna fås med, skickar samma dag!
Isabel marant skor  - Ett par stilrena Isabel marants i storlek 38, använda fåtal gånger utan defekter. Väldigt fräscha skor och passar bra nu till det kalla vädret. Skriv vid intresse!😇