Alla kategorier > Skor
Sandaletter med kilklack strl 39
Sandaletter med kilklack strl 39 - 0 Sandaletter med kilklack strl 39 - 1 Sandaletter med kilklack strl 39 - 2

Sandaletter med kilklack strl 39

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: H&M
Färg: Gula
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Fina skor i mocka med kilklack som jag tyvärr inte kan gå i längre 😆 Inköpta på H&M för ett par år sedan och använd vid ett fåtal tillfälle. Hela och rena.

h&m
Siri
Siri
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kilklackar Strl.39 - Helt nya kilklackar i Strl.39. Aldrig användna. Fina och bekväma samt lätta på foten. 🌸
Sandaletter stl 39 apelsinfärgad canvas🍊 - Sandaletter med kilklack i äkta kork, gummisula, apelsinfärgad bomullscanvas, stl 39. Sköna och lätta att gå i, knappt använda.
Stilettklackar klackar strl 39 sandaletter högklackat ormskinn sandaler - Sandaletter med klack ca 6cm. Ankelremmar, läderimitation, strl 39. Märke H&M. Använda 1 gång. innersulan på vänster sko har lite skador, se bild. Därav det låga priset, annars är skorna i bra skick, klacken ser oanvänd ut.
Röda kilklack sandaler strl 39 - Korallfärgade skor med korkliknande kilklack och öppen tå, perfekta för varma dagar.
Beige sneakers med kilklack från Esprit strl 39 - Snygga beige sneakers från Esprit med kilklack och snörning. Skorna har en rund tå och är tillverkade i syntetmaterial. Perfekta för en stilren look med en twist av höjd.
Sneakers strl 39 - Mycket sparsamt använda sneakers från H&M strl 39 💕💕
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga vita Valentino Rockstud sneakers med rosa detaljer och ikoniska nitar. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Tillverkade i skinn med rosa läderpaneler och matchande nitar för en edgy look. Perfekta för dig som vill sticka ut.