Alla kategorier > Skor
Kenzo sandaler
Kenzo sandaler  - 89 Kenzo sandaler  - 90

Kenzo sandaler

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Kenzo

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Toppen skick stl 38

Julia Andersson
Julia Andersson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kenzo espadrilles - Jag säljer mina helt nya kenzo espadrilles i storlek 37 för 1000 och köpte de för 1600.
Äkta Kenzo skor - Snygga svarta Kenzo skor med coolt spänne över foten och tydlig logga. Skorna har detaljer i vitt och svart, samt Kenzo-tryck under sulan. Tillverkade i en mix av skinn och syntetmaterial för en modern look.
Svarta espadrillos från Kenzo - Svarta espadrillos från Kenzo med ikoniskt broderat tigerhuvud och texten 'Kenzo Paris' framtill i storlek 38. Ovandel i tyg och sula i flätad jute med gummidetaljer undertill. Snygg kontrast mellan svart och ljus naturfärg. Perfekta för en trendig och avslappnad look.
Kenzo espadrillos - Superfina espadrillos från Kenzo, storlek 36. Som nya, använda utomhus en gång men de var tyvärr för små❤️Nypris 1549kr!
Kenzo - Kenzo skor köpta för 3000, använt få gånger. Priset kan diskuteras.
Kenzo  - Säljer dessa för att de inte är min still längre men det är super snygga och är jätte fint till sommaren
Kenzo skor - Säljer mina kenzo skor som används en gång då. Storlek 38 men skulle säga att de är små i storleken och skulle passa en 37.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Isabel Marant vita sneakers med kardborre - Säljer ett par vita sneakers från Isabel Marant med chunky design och flera kardborreband. Skorna har en mix av mocka och läder, samt en beige gummisula. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha något unikt till din outfit.
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!