Alla kategorier > Skor
low dunks
low dunks  - 89

low dunks

Storlek: 44
Kategori: Skor
Märke: Jordans

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek 44 knappt använda

Roberto Issa
Roberto Issa
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nike dunk low retro - Hej säljer nu mina Nike dunk retro low då dem är försmå för mig dem är ganska använda men har mycket kvar att ge hör av er vid frågor
Nike dunk sb low  - Köpta på herr Judit för nått år sen o inte använda så mycket sen dess! Ska vara från 1990-tal eller tidigt 2000-tal! Size 44, kör en intressekoll på dessa då de inte används längre, tyvärr ingen box
Nike Dunk Low ”Pandas” - Nike Dunk Low ”Pandas” Storlek: 40.5, 41, 42, 42.5, 43 och 44 Skick: ds  Pris: 1699
Nike Dunk low retro gym red - Fräscha low dunks, använt minimalt. Storlek 45. Original box på bilden medföljer. Pris kan diskuteras.
Dunk low  - Säljer mina dunk low midas gold. Jag använder inte den längre. Hör av er om ni har några frågor.
Nike Jordan 1 dunk low - Helt nya aldrig använda, jag beställde fel storlek från usa på en sida där de blir dyrare att returnera därför säljer jag dom här. Köpte för 2500kr
Nike Dunk Low vit/lila - Nike Dunk Low sneakers i vitt och lila med klassisk design. Skorna har vit bas med lila overlays och Nike-logga på sidan. Lågt skaft, snörning och platt sula. Perfekta för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med färg. Kvitto och kartong kommer med. Använda ett fåtal gånger.
Nike dunks low - Dunks i en unik färg. Skorna är i mocha och skinn kombinerat.  Nyskick. Köpta från zalando!
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Isabel Marant vita sneakers med kardborre - Säljer ett par vita sneakers från Isabel Marant med chunky design och flera kardborreband. Skorna har en mix av mocka och läder, samt en beige gummisula. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha något unikt till din outfit.
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!