Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Michael kors skor  - Michael kors skor
Äkta Michael Kors skor  - Säljer ett par Michael Kors-skor. Aldrig använda, bara provade men de var för stora och gick inte att returnera. Skorna är i nyskick och säljs med originalkartong. Eleganta skor med vackra stendekorationer och glitter som ger en lyxig känsla. ✨️Nypris: 3000 kr
Michael Kors  - Ganska slitna skor från Michael men så fina. Nypris 1200kr
Michael kors sneakers  - Ett par fantastiska michael kors sneakers som är i fantastisk skick dem har svart som basfärg och rosegulda detaljer som verkligen ger skon en upplysning.
Michael kors skor  - Mk skor , äkta. Svarta med fina guld detaljer. Storlek 37. Nypris 1300
Michael kors boots  - Säljer ett par äkta skor från Michael Kors i storlek 37 då dom är för stora.
Michael Kors klackskor - Äkta Michael Kors klackar använda en gång vilket syns på sulan men i övrigt som nya.
Michael Kors  - Säljer mina fina Michael Kors skor endast använda några få tillfällen! Strl 38.5! Nypris 1500kr
Michael kors
Michael kors  - 89 Michael kors  - 90 Michael kors  - 91

Michael kors

Storlek: 37
Kategori: Skor

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använda en gång.

Tindra Andersson
Tindra Andersson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
ballerinaskor  - använd en gång då de var lite för små för mig
Saint Laurent svarta klackar med YSL-häl - Säljer ett par svarta Saint Laurent klackar i lackat skinn med ikonisk guld YSL-logga som klack. Skorna har fyrkantig tå, smal rem över tårna och justerbar ankelrem. Riktigt statement piece för dig som vill sticka ut.
Maison Margiela gats - Säljer ett par Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och läder med beige snörning och innersida. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och Maison Margiela-logga undertill. Snygg retrostil och riktigt clean look.Storlek 43 men passar som 42or🤗
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i 41, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino Garavani vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani sneakers med bred blå rem över snörningen och subtila nitar på hälen. Skorna har rund tå, platt sula och är tillverkade i skinn. Klassisk och stilren design med logotyp på plösen.
Vita sneakers från Zadig & Voltaire - vita sneakers från Zadig & Voltaire med guldfärgade detaljer och glittrig silver  på hälen.
Isabel Marant - Bekett Sneakers/38 - Säljer ett par Isabel Marant Bekett sneakers i storlek 38. Allt följer med alltså (Dustbag,Box) kvitto finns och skorna är knappast använda och enbart testade inomhus. Dessa är helt perfekta för tjejer som vill ha mode och lyx skor för en tredje del av priset från butik.
Valentino Garavani sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Garavani sneakers i vitt skinn med en bred rosa panel och matchande rosa detaljer vid snörningen. Skorna har klassisk snörning och coola nitar på hälen för extra edge. Perfekta för dig som vill ha en stilren men unik look.