Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Numeris (Cloud) - Säljer ett par snygga sneakers från Numeris i grått och vitt med coolt mönster. De är i nytt skick och är använda 3 gånger. De kommer med originalförpackning, påse och extra snören. Perfekta för både vardag och fest! Storlek och passform är normal. Ett par skor man inte ser på vardagen som man får flera komplimanger från
Numeris skor  - Unika sneakers från Numeris med svart och vit splattermönster, grov räfflad vit sula och rund tå. Skorna har vita snören och detaljer i skinn på hälen där loggan är tryckt. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut.
 Numeris sneakers - Snygga sneakers från Numeris i svart och vitt med breda snören.  Skorna är inprincip helt nya, använda endast 3 gånger. Passar med allt från jeans till mjukis. Skorna är i storlek 41. Säljer skorna pågrund av att dem är lite stor.
Skor från Numeris - Säljer sneakers – storlek 43,5  Helt nya och aldrig använda, då de tyvärr är för stora för mig. Äkta vara, köpta för 2400 kr. Skorna är riktigt stilrena och kommer med både vita och rosa skosnören.  Pris kan diskuteras.  Kvitto finns i min mail och kan visas vid behov (se sista bilden). Tveka inte att skriva om du är intresserad eller har frågor!
Svarta sneakers från Numeris - Säljer ett par svarta sneakers från Numeris med   extra tjocka vita snören. Skorna har vit sula och rund tå, vilket ger en cool kontrast till det svarta tyget. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil. Helt nya, inte använda nånting.
Gröna sneakers från Numeris - Säljer ett par snygga gröna sneakers från Numeris med vit platt sula och vit häl. Ovandelen är i mocka och har vita, breda snören samt vit tå. Snygga detaljer med kontrastsömmar och räfflad sula som ger extra edge.
Mount cloud strocks for unisex - Unisex mountain cloud shrocks for unisex mannskor used by an old man with mental issues this shrock needs much attention otherwise it Will unalive itself klar
Numeris cloud - Snygga sneakers från Numeris med breda vita snören, rund tå och platt sula. Ovandelen är i ljusgrått och vitt med ett coolt camouflage-mönster och detaljer i skinn. Skorna går endast att få tag på i Storbritannien. Skorna är helt nya och aldrig använts.
Numeris (Cloud)
Numeris (Cloud) - 89 Numeris (Cloud) - 90 Numeris (Cloud) - 91 Numeris (Cloud) - 92

Numeris (Cloud)

Storlek: 45+
Kategori: Skor
Färg: Flerfärgade
Skick: Nytt skick

1300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par snygga sneakers från Numeris i grått och vitt med coolt mönster. De är i nytt skick och är använda 3 gånger. De kommer med originalförpackning, påse och extra snören. Perfekta för både vardag och fest! Storlek och passform är normal.

Simon
Simon
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Garavani Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa detaljer och guldiga nitar. Klassisk rund tå, snörning och platt sula. Ikoniska pyramidnitar längs sidorna och bak på hälen. Kommer med originalkartong och dustbag. Passar dig som vill ha en lyxig stil inför det nya året.
Svarta Moon Boots med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit logga och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är syntet och de har en klassisk moon boot-design med högt skaft.
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Valentino Garavani Open ev byte - Säljer ett par Valentino Garavani Open sneakers i vitt skinn med bred svart rand över mitten. Klassisk rund tå, platt sula och vita snören. 👌 kan även bytas mot förslag!
Giuseppe Zanotti - Säljer ett par otroligt snygga skor från det exklusiva märket Giuseppe Zanotti! Skorna är i mycket bra skick, skulle säga ungefär 7/10. Nypris ligger på över 6000kronor men vi säljer våra för endast 1599 och kan gå ner i pris ännu mer vid snabb affär! Skorna är i storlek 44 och är true to size. OBS: Det har används whitening cream. Skriv gärna ifall det är några funderingar, allt bästa SkoKapet
Maison Margiela gats sneakers vit/beige - Maison Margiela gats sneakers i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med snörning och rund tå. Kommer med originalkartong och dustbags. Snygg retrostil och neutrala färger som passar till allt. (Pris kan diskuteras vid snabb affär)
Valentino flycrew skor - Valentino flycrew skor | originalstorlek: 42,5 passar mer 43, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: dustbag
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Säljer ett par mörkblå sneakers från Christian Louboutin i storlek 43. Skorna har en snygg röd sula med Louboutin-logga, ovandel i mocka och innersula i beige skinn. Klassisk rund tå och snörning framtill. Kommer med originalkartong och dustbag. Äkta kvitto finns ändå defekten: heeldrag