Alla kategorier > Mode > Skor
Gröna pumps med klack från Zara
Gröna pumps med klack från Zara - 0 Gröna pumps med klack från Zara - 1 Gröna pumps med klack från Zara - 2

Gröna pumps med klack från Zara

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Zara
Färg: Gröna
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par stilrena gröna pumps från Zara med spetsig tå och öppen häl. Skorna har hög klack och en elegant siluett, perfekta för att sticka ut. Färgen är en klar grön.

Matilda
Matilda
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige pumps med klack från Zara  - Snygga beige pumps med hög klack och öppen tå. Tillverkade i ett glansigt syntetmaterial som ger en elegant look. Perfekta för att lyfta din outfit med stil.
gröna klackar ZARA 38 - Gröna klackar i storlek 38, passar även storlek 39. Sköna att gå i pga bred klack.
Beige pumps med låg klack från Zara - Skulle säga att de passar en 38 då de är lite små i storleken, men originalstorleken är 39.  Stilrena pumps från Zara i beige satinliknande material. Skorna har spetsig tå och låg klack, vilket ger en elegant och modern look. Perfekta för dig som vill ha en klassisk men trendig sko med en twist.
Gröna pumps med klack - Snygga gröna pumps BERSHKA med klack och spetsig tå. Perfekta för att lägga till en färgklick i din outfit. Tillverkade i syntetmaterial med en stilren design.
Gröna klackar - 💚💚
Andra annonser från Skor
Visa alla
Arigato  - Arigato 360 laceless | Nypris 3000kr | Storlek 45
Svarta dior sneakers - Väldigt fina dior skor för dam. Allt på bilderna tillkommer! Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta agats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Maison Margiela sneakers stl 40 - Maison Margiela sneakers i vit med färgstänk på. Säljer för att det här inte riktigt är min stil längre! Box osv medföljer! Använd några fåtal gånger!
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med en glittrig guldstjärna på sidan och silverfärgad häl. Skon har snörning, beige sula och detaljer i mocka vid tån och hälen. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look.
Lanvin - Tjo, ja säljer marinblå Lanvins i size 41/42 (uk6) - skicket är 8/10 - köpta på NK för 5000kr, säljs för =2299kr - ingår dustbag och box - STEAL
Valentino Open 43 - Säljer ett par feta Valentino opens i strl 43. Skorna är i bra skick och äkta såklart! Kom PM för fler bilder eller andra funderingar, priset går att diskuteras!
Golden Goose  - Säljer ett par Golden Goose i Stolek 41. Allt og följer med, har även kvittot från köpet från (Merch Swden) hör av dig vid frågor