Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Huvudbonader / Kepsar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci keps med GG-mönster - keps från Gucci i beige och marinblått med klassiskt GG-mönster över hela kepsen.                                         PRISET GÅR O DISKUTERAS!
Beige Gucci keps med GG-mönster - Säljer en beige keps från Gucci med klassiskt GG-monogram i svart över hela kepsen. På sidan finns en ikonisk röd och marinblå rand. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i canvasmaterial. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Gucci keps med GG-mönster - Säljer en snygg keps från Gucci med klassiskt GG-monogram i beige och brunt. Kepsen har böjd skärm och justerbar rem baktill. Materialet är canvas med detaljer i svart och röd rand. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig accessoar.   Köpt på gucci butiken i Stockholm City 100% äkta, pris kan diskuteras vid snabb affär.
Gucci keps med GG-mönster - Säljer en snygg keps från Gucci i beige-brunt tyg med klassiskt GG-monogram över hela kepsen. På sidan finns en grön och röd rand som ger extra lyxig känsla. Kepsen har böjd skärm och metallknapp på toppen. Perfekt för dig som gillar streetstyle och designeraccessoarer.
Gucci keps med GG-mönster - Snygg beige keps från Gucci med klassiskt GG-monogram över hela kepsen. Har gröna och röda ränder på sidan som ger den en lyxig touch. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i canvasmaterial.
Gucci keps med GG-mönster - Snygg keps från Gucci i beige med klassiskt GG-monogram över hela kepsen. Baktill finns en ikonisk röd och marinblå rand. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i canvasmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig accessoar.
Gucci denimkeps med GG-mönster - Säljer en snygg keps från Gucci i mörkblå denim med det klassiska GG-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm, justerbar rem bak och cool patchwork-effekt i tyget. Perfekt accessoar för att lyfta din streetwear-look.
Gucci keps med orm och GG-mönster - Äkta…..Snygg svart keps från Gucci med klassiskt GG-mönster och en röd orm på framsidan. Baksidan har mesh och justerbart band med röd och marinblå rand. Perfekt statement-piece för dig som vill sticka ut. Materialmix med bomull och polyester.
Gucci keps med GG-mönster
Gucci keps med GG-mönster - 0 Gucci keps med GG-mönster - 1 Gucci keps med GG-mönster - 2

Gucci keps med GG-mönster

Storlek: M
Kategori: Kepsar
Märke: Gucci
Skick: Mycket bra skick

1100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg keps från Gucci i beige och marinblått med klassiskt GG-monogram över hela kepsen. Kepsen har en böjd skärm och justerbar rem baktill samt en röd och marinblå rand på sidan. Tillverkad i canvasmaterial med tygfoder inuti. Använt en vecka du får även en box me dig men utan box 1000

Sefer Tastanoglu
Sefer Tastanoglu
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla