Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Huvudbonader / Kepsar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci keps med orm och GG-mönster - Snygg svart keps från Gucci med klassiskt GG-mönster och en stor röd, vit och svart orm på framsidan. Kepsen har mesh på baksidan för extra ventilation och justerbar rem. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig accessoar.
Äkta Gucci keps med orm och GG-mönster - Säljer en snygg keps från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt, samt en cool röd orm på framsidan. Baksidan är svart mesh med justerbart band i grönt och rött. Perfekt för dig som vill sticka ut med exklusiv stil.
Svart keps med orm från Gucci - Cool svart keps från Gucci med mesh baktill och justerbar rem. Framtill finns en snygg broderad röd, vit och svart orm som ger kepsen en unik look. Materialet är en mix av bomull och mesh, perfekt för dig som vill sticka ut.
Svart keps med orm och GG-mönster - Snygg svart keps med klassiskt GG-mönster och en röd, vit och svart orm tryckt på framsidan. Kepsen har böjd skärm och mesh på sidorna för extra ventilation. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut med en unik och trendig look.
Gucci keps med orm och GG-mönster - Snygg keps från Gucci med klassiskt GG-monogram i beige och brunt. Framtill pryds kepsen av en röd, vit och svart orm. Baksidan har svart mesh och justerbart band med gröna och röda detaljer. Perfekt accessoar för en trendig streetwear-look.
Gucci keps med orm och GG-mönster - Säljer min äkta Gucci-keps med det ikoniska Kingsnake-motivet på GG Supreme-canvas.  Den är beige och har en justerbar rem.  Skick: Knappt använd: nästan bara suttit på bokhyllan. Inga synliga defekter. I princip nyskick. Storlek: M, 58 cm. Originalbox ingår.  Made in Italy och äkta. Jag lägger upp tydliga bilder på lappen, insidan och äkthetsdetaljer.
Keps med Orm Märke - Perfekt för att vara stilig pris kan diskuteras
Gucci keps med orm  - Snygg svart keps från Gucci med ikoniskt GG-mönster och en röd-vit orm broderad på framsidan. Baksidan har mesh-tyg för extra ventilation och justerbar rem. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar.
keps med orm
keps med orm  - 0

keps med orm

Storlek: m
Kategori: Kepsar
Märke:
Skick: Nytt skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg keps med klassiskt GG-monogram i beige och brunt, prydd med en röd, vit och svart orm på framsidan. Baksidan är i svart mesh för extra ventilation. Perfekt accessoar för en trendig streetstyle-look.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta aviator-solglasögon Hugo Boss - Snygga svarta aviator-solglasögon från Hugo Boss med mörka glas och tunna metallbågar. Skalmarna har en cool textur och diskret logga på sidan. Klassisk modell som ger en stilren vibe och passar perfekt till sommaren. 100% äkta
Axelväska med tigerprint - Snygg datorväska från  i mörkgrått med klassiskt GG-mönster och coola tigertryck över hela väskan. Tillverkad i tåligt canvasmaterial med svarta detaljer. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig accessoar
Grön digital- och analogklocka Patterson - Stilren klocka från Patterson med både digital och analog visning. Klockan har en grön syntetrem och svart urtavla med silverfärgade detaljer. Perfekt accessoar för dig som gillar sportig och modern stil.
Liknande annonser
Visa alla