Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Huvudbonader / Kepsar
Svart Nike keps med broderad logga
Svart Nike keps med broderad logga - 0 Svart Nike keps med broderad logga - 1 Svart Nike keps med broderad logga - 2

Svart Nike keps med broderad logga

Storlek: NO SIZE
Kategori: Kepsar
Märke: Nike
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg svart keps från Nike med klassisk böjd skärm och vit broderad logga framtill. Kepsen är i bomullstyg och har en stilren, sportig look som passar till det mesta. Justerbar baktill för perfekt passform.

Arta Jalali
Arta Jalali
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Tyranitar EX Pokémonkort holo - Säljer ett holografiskt Tyranitar EX Pokémonkort med coolt mönster och glansig yta. Kortet har färger i grönt, gult och svart och är inplastat för extra skydd. Perfekt för samlare eller Pokémonfans som vill utöka sin samling.
Svart Jordan Air ryggsäck - Säljer en svart ryggsäck från Nike Jordan med klassisk Air-logga och vit swoosh på framsidan. Väskan har justerbar axelrem, dragkedjefack fram och bak samt är tillverkad i slitstark textil. Perfekt för dig som gillar sportig och stilren design.
Svart och gul sparkcykel WARP - Säljer en cool sparkcykel från WARP i svart med gula detaljer och handtag. Styret är gult och har svarta handtag, medan fotplattan är svart med gul WARP-logga. Perfekt för att cruisa runt eller göra tricks i skateparken.
Philipp Plein svart och beige pufferjacka - Snygg pufferjacka från Philipp Plein i svart och beige med märkets logga på bröstet och detaljerade dragkedjor. Jackan har en modern, boxig passform och är perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är glansigt och ger en exklusiv känsla.
Silverfärgad ring med rosdesign - Säljer en snygg silverfärgad ring med en detaljrik rosformad design på toppen. Ringen är tillverkad i metall och har en klassisk rund form. Perfekt för dig som gillar unika accessoarer med blommotiv.
Paco Rabanne 1 Million 200ml EdT - 1 Million från Paco Rabanne är en ikonisk herrparfym i en lyxig guldfärgad metallflaska som liknar en guldtacka. Flaskan  har en unik, rektangulär form med ingraverad logga och detaljer. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter. Helt okej mängd kvar pris kan diskuteras
Ricci Ricci Eau de Parfum 80ml - Ricci Ricci Eau de Parfum från Nina Ricci i en snygg 80ml glasflaska med metallic rosa lock format som en rosett. Flaskan har en gradient från rosa till klar och känns riktigt lyxig och feminin. Perfekt för dig som gillar eleganta och unika parfymflaskor.
Liknande annonser
Visa alla