Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Huvudbonader / Kepsar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci keps med tigertryck - Säljer en snygg Gucci keps med klassiskt GG-mönster och två stora tigerhuvuden framtill. Kepsen har svart mesh på sidorna och justerbar rem bak. Materialet är en mix av canvas och mesh, perfekt för dig som vill sticka ut med en unik accessoar.
Gucci keps med tigertryck - Snygg keps från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Framtill finns två coola tigertryck som verkligen sticker ut. Kepsen har svart mesh på baksidan och justerbart spänne. Perfekt accessoar för att lyfta din stil.
Gucci keps med tigertryck - Säljer en snygg Gucci keps med klassiskt GG-mönster i beige och brunt, prydd med två coola tigerhuvuden framtill. Baksidan är i svart mesh för extra ventilation och kepsen har justerbar rem. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik accessoar.
Gucci keps med tigertryck - Säljer en snygg keps från Gucci med klassiskt GG-mönster och två tigrar på framsidan. Beige och svart färgkombination, böjd skärm och mesh på sidorna. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar. Finns digitalt kvitto som kan vissas. Säljer den akut för behöver pengar. Passar allas huvud om du förstorar eller minskar den
Gucci keps med tigertryck - Säljer min gucci keps som inte kommer till någon användning den är fräsch och snygg till sommaren. Kepsen är äkta och köptes ungefär 2021, hör av er för mer information.
Gucci keps med tigertryck - Snygg Gucci keps med klassiskt GG-mönster i beige och brunt, prydd med två tigrar framtill. Baksidan är svart mesh med justerbart band i grönt och rött. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar.
Gucci keps med tigertryck - Snygg keps från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt samt två stora tigerhuvuden framtill. Baksidan är i svart mesh för extra ventilation. Kepsen kommer med originalpåse och tagg. Perfekt för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Gucci keps med tigertryck - Säljer en riktigt snygg Gucci keps med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Framtill är det två stora, broderade tigrar som verkligen sticker ut. Kepsen har svart mesh på sidorna och justerbart band bak med röd-gröna detaljer. Perfekt för dig som vill ha något unikt och lyxigt.
Gucci keps med tigertryck
Gucci keps med tigertryck - 0 Gucci keps med tigertryck - 1 Gucci keps med tigertryck - 2 Gucci keps med tigertryck - 3

Gucci keps med tigertryck

Storlek: S
Kategori: Kepsar
Märke: Gucci
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

1549 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gucci keps tiger i mycket bra skick, inga skador finns och självklart äkta, digitalt kvitto finns👌 Vid ytterligare frågor är det bara att skriva ✅

Ascind Clothing
Ascind Clothing
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart vindjacka från J.Lindeberg - Stilren svart vindjacka från J.Lindeberg med diskret logga på bröstet. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och två snedställda fickor. Tillverkad i ett lätt och smidigt material, perfekt för blåsiga dagar.
Grå sweatshirt Peak Performance M - Snygg grå sweatshirt från Peak Performance med svart broderad logga och text på bröstet. Klassisk rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Tillverkad i mjuk bomullsblandning för extra komfort. Skick 9/10✅
Svart kabelstickad tröja från GANT - Kabelstickad svart tröja från GANT i stretchig bomull. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och GANT-logga broderad på bröstet. Perfekt för en stilren och klassisk look. Inga skador skick 7,5/10!🤝 storlek m men passar mer som S
Blå raka jeans från Acne Studios 30/32 - Snygga blå jeans från Acne Studios med klassisk femficksdesign och raka ben. Jeansen har en stilren läderpatch baktill i midjan och är tillverkade i slitstark denim. Perfekta för en trendig och avslappnad look. Nästan helt nya!✅
Grå sweatshirt från MR. AB - Snygg grå sweatshirt från MR. AB med svart text på bröstet. Tröjan har rund halsringning och är tillverkad i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för en avslappnad och stilren look. Skick9/10, Storlek M!✅Nypris 170€!
Grå mjukisbyxor från EA7 Armani - Snygga beige mjukisbyxor från EA7 Emporio Armani med logga på framsidan och tryck längs sidorna. Byxorna har resår i midjan och muddar vid bensluten. Perfekta för en chill och avslappnad stil. Storlek S, mycket bra skick! ✅
Mörkblå Nike tech  hoodie med dragkedja - Snygg mörkblå nike tech hoodie med hel dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Hoodien har en stilren design med diskret Nike-logga på bröstet och en skön huva. Perfekt för dig som gillar sportig och avslappnad stil.
Gucci keps med GG-mönster - Snygg keps från Gucci i beige canvas med klassiskt brunt GG-monogram över hela kepsen. Grön och röd rand på sidan och justerbart spänne bak i läder. Perfekt accessoar för en trendig streetstyle-look. Självklart äkta !
Liknande annonser
Visa alla