Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Kjol
Kjol - 89

Kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin leopard kjol använd endast 2ggr som ny ! ❗️KIKA IN MINA ANDRA PLAGG❗️ Pris kan diskuteras!

Sellout misi
Sellout misi
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kjol - Kontakta för fler bilder eller om du är intresserad!💗
Kjol s - Mycket fint skick
Kjol - Söt kjol säljes, mjukt material som passar under vinter/höst. Oanvänd  💫
Kjol - Oanvänd kjol i ett jättefint mönster. Figursydd över höfterna och sen går den ut lite nedtill.
Kjol - Vit gullig kjol köpt utomlands, ej genomskinlig!
Kjol  - Lång och snygg leopardmönstrad omlottkjol med knytband i midjan från pernilla wahlgrens kollektion.
Kjol  - Säljer denna klassiska röda kjolen från SHEIN. Röd i stolek s och som ni ser kan man knyta dem på sidan och det finns även en dragkedja. Tror den kostade runt 100-120 om jag inte minns fel.
Kjol - Skinnkjol i storlek s, resor i midjan som gör att formen blir fin och har även fickor vilket jag gillar, fin nu till hösten, aldrig använd
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Korallrosa volangkjol med broderi - Supersöt kort kjol i korallrosa med volanger, endast använd en gång🪸🐠 ordinarie pris 749kr men säljs inte längre köpt på zalando🌺
Top och kjol set - Säljer en svart tight minikjol med enkel design. Kjolen har en kroppsnära passform och är perfekt för dig som gillar en stilren look. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära. Passar till många olika outfits.
Rosa jeanskjol från Esprit - Kort rosa jeanskjol från Esprit med fem fickor, bälteshällor och rå kant nedtill. Kjolen har knapp och dragkedja framtill samt dekorativa sömmar på bakfickorna. Perfekt för dig som vill ha en färgstark och enkel kjol till sommaren. Skriv för fler bilder!
Vit och blå volangkjol med mönster - Säljer en skit snygg Kort kjol i vitt och blått med volanger och ett detaljerat, blommigt mönster. Säljer pga av att den är för liten
Rosa mönstrad kortkjol med smock - Supersöt kortkjol i rosa med färgglatt paisleymönster och bred smock i midjan. Kjolen har en volangig och luftig form som ger en skön och avslappnad vibe. Perfekt för dig som gillar färg och mönster! Materialet känns lätt och passar bra till varmare dagar.
Volangig jeanskjol - Säljer en blå jeanskjol med volanger och fransiga kanter. Den är från Gina tricot och är storlek 152
Broderad kortkjol med volang - Unik kortkjol med broderade blommor i rosa, rött och gult på beige botten. Kjolen har volang, dekorativa tofsar i midjan och detaljer i flera färger. Perfekt för dig som gillar bohemisk stil och vill sticka ut.