Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Vit kort kjol
Vit kort kjol - 89 Vit kort kjol - 90

Vit kort kjol

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
Märke: Only
Färg: Vit

20 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Kjol från Only, storlek XS. oanvänd!

mhassleborg
mhassleborg
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit kort kjol  - Det är en liten fläkt på höger sida på kjolen men den syns inte jättemycket🤍
Vit kort kjol - Sååå fin minikjol i vitt🥰🥰 perfekt till sommaren! Passar XS-S men storleken är 146/152
Vit kort kjol  - Säljer denna vita kjol från Kappahl barn. Den är knappt använd och har därav ett mycket bra skick. Storlek 146/152
Vit kort kjol   - Jättefin, aldrig använd, helt ny🤍🤍
Vit kort kjol  - En super snygg vit kort kjol från bikbok. 🤩 Den har nästan aldrig använts. Dock är den lite skrynklig men det kan ett strykjärn enkelt fixa!
Fin vit kort kjol - Jättefin kort kjol slm tyvärr blivit för liten på mig. Köpt på Zara, storlek XS. I fint skick!
Vit somrig kort kjol - Jag säljer en kort vit kjol som är perfekt nu i sommar! Den har olika sömmar som ger lite extra detaljer + prickar. Kan användas både lågmidjat och högmidjat! Super skön och luftig! Lappen är tyvärr borta så vet ej exakt storlek eller vart den är köpt…<3
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Kjol med volang och inbyggda shorts - Super finnkjol från raglady i Gbg, superfin med prislapp kvar. Kommer ej till användning och passar inte. Hundhår kan finnas på plagget.köpt för 799kr🤍
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Rosa volangkjol med blommönster - Supersöt kort kjol i vitt och rosa med blommigt mönster och volangdetaljer. Kjolen har bred smock i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt, luftigt material som passar perfekt till varma dagar.
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Vintage jeanskjol från Hollister  - Lågmidjade jeanskjol från Hollister i storleken w26! Midjemåttet är 37cm, längden är 28cm. Bilderna är mina, har endast tagit bort bakgrunden. Säljer andra liknande jeanskjolar i min profil! ❤️
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp som fallit av (se bild), men kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor, men tyvärr tar jag inte emot prisförslag så jag köpte för mycket dyrare :)
lågmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✨se mått på bilderna