Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Grå blommig volangkjol från 157 New
Grå blommig volangkjol från 157 New - 0 Grå blommig volangkjol från 157 New - 1 Grå blommig volangkjol från 157 New - 2

Grå blommig volangkjol från 157 New

Storlek: 130
Kategori: Kjolar
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

29 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Supersöt kort kjol med volanger från 157 New. Kjolen är grå med ett blommigt mönster i vitt och svarta detaljer. perfekt för dig som gillar en chill och lekfull stil.

Alva
Alva
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig volangkjol från 157.New - Supersöt kort volangkjol från 157. Med blommigt mönster i vitt och svart på en ljusgrön bakgrund. Kjolen har resår i midjan och är gjord i ett mjukt, lätt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en chill och trendig stil.
Grå blommig volangkjol - Supersöt grå kortkjol med vita blommor och volangdetaljer. Kjolen har en avslappnad passform och är perfekt för varmare dagar. Mjuk och skön bomullskänsla, lätt att matcha med en enkel topp.
Blommig volangkjol från 157  - Supersöt kort volangkjol i ljusblått från 157  med vita och svarta blommor. Kjolen har resår i midjan och flera lager volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för vår och sommar när du vill ha en chill och söt look.
Grå volangkjol i jeans från 157 - Grå jeanskjol med volangkant från 157. Kjolen har klassiska jeansfickor fram och bak, synliga sömmar och rå kant nertill för en edgy look. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut med en unik twist på denim.
Blommig volangkjol från 157 New - Supersöt kort kjol från 157 New med ljusblå botten och vita blommor med svarta prickar. Kjolen har volanger och smock i midjan för en bekväm passform. Perfekt för dig som gillar en söt och somrig stil!
Grå blommig kortkjol från 157 - Supersöt grå kortkjol från 157 med vita och svarta små blommor. Kjolen har resår i midjan och är gjord i ett mjukt, stretchigt material som känns bekvämt. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil med blommigt mönster.
Grå volangkjol  - Superfin och bekväm grå kort volang kjol från H&M med bred midjeresår och dubbla volanger. Säljer på grund av att den tyvärr inte passar mig. Pris kan diskuteras!❤️
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
lågmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✨se mått på bilderna
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Rosa volangkjol med blommönster - Supersöt kort kjol i vitt och rosa med blommigt mönster och volangdetaljer. Kjolen har bred smock i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt, luftigt material som passar perfekt till varma dagar.
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Vintage lowwaist miniskirt/ minikjol/ tygkjol, y2k/ cyber/ alt/ coquette/ 2000s/ 00tal - Söt lågmidjad vit minikjol!
Rosa kortkjol NA-KD - Trendig rosa minikjol
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp som fallit av (se bild), men kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor, men tyvärr tar jag inte emot prisförslag så jag köpte för mycket dyrare :)