Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kjol - Jag säljer denna kjol eftersom den inte kommer till användning, mycket bra skick!
Kjol - Jättefin beig skjol med stora fickor fram! Aldrig använd med prislapp kvar!💗
Kjol - Säljer denna jättefina och supertrendiga kjolen från Neo Noir som är i superfint skick!
Kjol - Säljer min Gina Tricot kjol som nyss är köpt för att den inte matchar min stil.❤️
Kjol - Beige kjol från H&m med typ rutigt mönster, i ny skick.
Kjol - Kjol från Samiia använd bara en gång, i naturvit färg och är i mycket bra skick! Passar som s/m
Kjol - Kjol i fint skick
Kjol - En fin kjol från Gina tricot. Bra skick och nästan inte alls använd. Den är i storlek M dock så passar den mig och jag har storlek s. Det är olika på alla så jag rekommenderar inte att köpa ifall ni har en mindre storlek. Kontakta mig ifall du undrar nåt.
Kjol
Kjol - 89

Kjol

Storlek: M
Kategori: Kjolar

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt secondhand, Frakt ingår i priset!💗

ellenminati
ellenminati
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Jeanskjol  - Snygg lowaist jeanskjol⭐️ midjemått = 41cm längd = 28cm ! Gå efter mått!!! 💋
Vit volangkjol med fransig kant - Supersnygg vit kortkjol från Gina tricot med volanger och fransiga kanter. Kjolen har klassiska jeansfickor fram och bak samt knapp och dragkedja i midjan. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Blå jeanskjol från Zara, S - Säljer en blå jeanskjol från Zara i storlek S. mörkblå lågmidjad miniskirt med lite slitningar
Mönstrad orange långkjol  - Färgstark långkjol från Indiska med paisleyinspirerat mönster i orange, rosa, blått och vitt. Kjolen har volangdetaljer och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som passar perfekt för varma dagar. Resår i midjan för bekväm passform. Storleken är onesize men passar xs/s
lång kjol💘 (billigt!) - en fin lång kjol jag köpte i Spanien (hade ingen speciell storlek utan passar alla) använd kanske 2 gånger 💕original pris var 200 💗
Ljusblå jeanskjol med fransad kant - Säljer en ljusblå jeanskjol med snygg fransad kant och asymmetrisk söm framtill. Kjolen har klassiska fickor både fram och bak samt hällor för bälte. Perfekt för dig som gillar en chill och trendig stil. Använd 1 gång, precis som ny🫶🏼💗
Blå jeanskjol Hollister  - Säljer en blå jeanskjolen jag har sytt själv med ett par jeans från Hollister. Finns två knappar på den och den som syns i bilden är påsydd för att den ska bli mindre. Så den passar alla från S/M beroende på vilken knapp man använder!!! 💗tryck gärna på köp nu!