Alla kategorier / Mode / Kläder / Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Set  - Jättegulligt set från GinaTricot som tyvärr inte kommer till användning. Toppen är i storlek xs och kjolen i S. Toppen är använd fåtal gånger och kjolen är oanvänd. Kjolen är ganska mycket för lång på mig som är 157.
Vit långkjol med broderad design - Säljer en superfin vit långkjol med broderad design, perfekt för sommarens varma dagar. elastiska midjan gör att den också kan användas som en klänning!!. Perfekt för en avslappnad dag på stan eller en somrig fest! 🌼
Vit volangkjol från ASOS DESIGN - Säljer en vit kortkjol från ASOS DESIGN med volang och struktur i tyget. Kjolen har en lätt rynkad look och dragkedja i sidan. Perfekt till sommaren!
Tvådelat set - Ett tvådelat set från Sabo Skirt, storlek S i överdelen och M i kjolen. Kjolen är något liten i storlek så sitter som en S, har knytband också 🤍 endast använd på bild, jättefint skick och otrolig kvalitet! 🥰
Vitt set  - Vitt set från Obsession Stockholm. Kjolen knyts på ena sidan och toppen knyts i nacken och på ryggen 🩷
Vit set - Superfint vitt set med strukturerad, lite krinklad yta. Modellen är ärmlös och har en rak, croppad passform som känns både trendig och enkel att styla. Perfekt till sommarens alla looks!
Set - Säljer detta gulliga set från Gina Young som är slutsåld och aldrig anvönd  Storleken är 158/164 men passar som en XS/S
A-DESIGN SET
A-DESIGN SET - 89 A-DESIGN SET - 90 A-DESIGN SET - 91 A-DESIGN SET - 92

A-DESIGN SET

Storlek: XXS
Kategori: Kjolar
Märke: A design
Färg: Vit

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fint set från A-design från Alice Stenlöfs märke. Sytt upp kjolen lite då det vart för långt nu passar det perfekt för dig som är 1,56-160. Ser väldigt nytt ut

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
SKINNBYXOR - Sitter som en smäck på! Användt endast 1 gång ser helt nya ut! Dom är helt nya
SKINNBYXOR med slits - Helt nya aldrig använda.
Helt ny topp som aldrig används från Zara - Perfekt i skick. Snygg på , lite magtröja.
Söt stickad  - Som ny, jätte fin på!
Cute stickad topp - Aldrig använt, super fin på
SOMMAR KLACKSKOR  - Superfina, aldrig använt. Kommer inte till användning 💕  Dom är kräm vita
Super fina rosa sommar klackskor  - Endast använda 1 gång. Kommer inte till mer användning! Super fin baby pink rosa färg!
SKINNBYXOR bootcut - Helt nya. Höga i midjan.
SOMMAR KLACKSKOR  - Superfina sommarklackskor 🥹 aldrig använt dom för klacken är lite för hög för mig.
Super snygg MJAU - Iconic leopard tröja. SUPER skön. Användt 4 gånger högst. Kommer inte till användning längre
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →