Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Skön Odd Molly kjol
Skön Odd Molly kjol - 89 Skön Odd Molly kjol - 90 Skön Odd Molly kjol - 91

Skön Odd Molly kjol

Storlek: M/L
Kategori: Kjolar
Märke: Odd Molly

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt skön resår i midjan, M/L säljer pågrund av att den är för stor för mig, och ej kommer till användning 🤗 frakt 35kr

Lovelyblondie
Lovelyblondie
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Odd Molly kjol - Odd Molly kjol Strl 1  Längd 43,5 cm 100% bomull
Ljusblå kjol från Odd Molly - Superfin ljusblå/turkos kjol från Odd Molly.
Vintage odd Molly kjol - Odd Molly Kjol från 2000 talet. Använd några gånger men har inga defekter.💗Passar ungefär storlek M. Kontakta för mått
Odd molly kjol - Kjol från Odd Molly som jag köpte för några år sedan men som knappt är använd! Köpt för 2050kr
ODD MOLLY KJOL - STORRENSNING! ODD Molly kjol med massa små hjärtan på hela kjolen. Den är vid och väldigt luftig
Odd Molly kjol - Jättefin kjol i 100% bomull från Odd Molly. Lågmidjad, storlek Xs.
Odd Molly kjol - Brun volang kjol med blommor från Odd Molly🧸🎀 Odd Mollys storlek 1= Small (36) Knappt använd!
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
lågmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✨se mått på bilderna
Rosa volangkjol med blommönster - Supersöt kort kjol i vitt och rosa med blommigt mönster och volangdetaljer. Kjolen har bred smock i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt, luftigt material som passar perfekt till varma dagar.
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Rosa kortkjol NA-KD - Trendig rosa minikjol
Vintage lowwaist miniskirt/ minikjol/ tygkjol, y2k/ cyber/ alt/ coquette/ 2000s/ 00tal - Söt lågmidjad vit minikjol!
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp som fallit av (se bild), men kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor, men tyvärr tar jag inte emot prisförslag så jag köpte för mycket dyrare :)