Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Denim skirt l, barely ever worn
Denim skirt l, barely ever worn - 89 Denim skirt l, barely ever worn - 90 Denim skirt l, barely ever worn - 91

Denim skirt l, barely ever worn

Storlek: EU44
Kategori: Kjolar

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nice demin skirt, good quality and fits well. Only been worn once or twice. Stretchy!

Alex Corbett
Alex Corbett
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Denim Skirt - Används inte längre, kom privat för mer bilder 🤍
Blå denim mini skirt - Säljer en snygg blå jeanskjol. Kjolen har en enkel design med synliga sömmar och elastisk midja💗kjolen finns ej i ginas sortiment längre
Y2K mini denim skirt! - Snygg mörkblå jeanskjol från Capri Collection med klassisk femficksdesign och knappdetaljer. Perfekt för en avslappnad stil. Kjolen har en bekväm passform och är lätt att matcha med olika toppar.
Denim Maxi Skirt True Religion - Säljer denna jeanskjol från True Religion med slits. Endast använd en gång och i super fint skick. Storlek 25, midjemått 68 cm. 950 kr + frakt! Vid fler frågor, bilder etc skriv privat 🙌🏼🩷✌🏼🫰🏼
Denim skirt  - Used only a few times
Denim skirt - New and unused denim skirt in dark blue
Denim skirt - worn a few times, size 38
Denim skirt - Denim skirt from Forever 21. Den är en aning stretchig. Jätteskön att ha på sig. Är i väldigt bra skick. Bältet går att ta av. Klicka inte på köp nu, istället meddela mig om intresserad.
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
lågmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✨se mått på bilderna
Kjol med volang och inbyggda shorts - Super finnkjol från raglady i Gbg, superfin med prislapp kvar. Kommer ej till användning och passar inte. Hundhår kan finnas på plagget.köpt för 799kr🤍
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Rosa volangkjol med blommönster - Supersöt kort kjol i vitt och rosa med blommigt mönster och volangdetaljer. Kjolen har bred smock i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt, luftigt material som passar perfekt till varma dagar.
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp som fallit av (se bild), men kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor, men tyvärr tar jag inte emot prisförslag så jag köpte för mycket dyrare :)
Vintage jeanskjol från Hollister  - Lågmidjade jeanskjol från Hollister i storleken w26! Midjemåttet är 37cm, längden är 28cm. Bilderna är mina, har endast tagit bort bakgrunden. Säljer andra liknande jeanskjolar i min profil! ❤️