Ida
Ida
Blå kjol
Blå kjol - 89 Blå kjol - 90

Blå kjol

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
Märke: NA-KD

100 SEK

Beskrivning

Super fin lång blå kjol från Nakd som jag aldrig har använt!! Prislapp är kvar!!!!💞🙌🏼Köpt för 300 kr säljer för 100+ frakt!!💞💞💞

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Guldig paljettkjol -  kort kjol i guld med stora, runda paljetter som täcker hela kjolen. Säljer pga den ej kommit till användning.
Jeans kjol från edikted - Vit jeans kjol från edikted, stolek xs
Rosa volangkjol från Kookai - Midjemått rakt över: 37cm, längd: 27 cm.
Blå jeanskjol från Diesel - Snygg blå jeanskjol från Diesel. Kjolen har dragkedja och dubbla knappar framtill samt tydlig logga på fickan. Knapp saknas dock vid gylfen men kan användas ändå då det finns ytterligare två knappar att knäppa vid sidan, se bild 1 & 3.
Svart glittrig paljettkjol - Säljer en svart kortkjol täckt med glittriga paljetter som ger en riktigt festlig vibe. Kjolen har en tight passform och är perfekt för att sticka ut på kvällen. Den är snyggt figurnära och skimrar i ljuset. Passar dig som gillar att glänsa och vill ha något extra.
Svart kortkjol från Musera XS - En stilren svart kortkjol från Musera i storlek XS.  Super kort för mig och ganska tajt
Fest kjol - Jättesnyggleopard kjol jag köpte i Portugal från Zara! Jag brukar vika upp den lite för jag gillar att den kort men man kan ha den hela vägen ner också!!
Blå jeanskjol med volang från Garcia Jeans - Midjemått rakt över: 38cm, längd: 27cm, övriga frågor skriv!