Alla kategorier > Kjolar
Blommig långkjol
Blommig långkjol - 89 Blommig långkjol - 90 Blommig långkjol - 91

Blommig långkjol

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
Märke: H&M
Färg: Flerfärgad

60 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fin långkjol från hm. Passar jättebra till sommaren. Sitter tajt och har en slits på sidan.💗

Ebba Blomberg
Ebba Blomberg
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig långkjol  - En blommig långkjol från HM. Jag är 164 cm och den når mina fötter, är du intresserad av kjolen så skriv till mig så kan jag fixa mer bilder om du vill!😊
Blommig långkjol  - Säljer min gamla blommiga långkjol på grund av att den inte kommer till användning långre💕Den har spets där nere och slits på sidan🌟 Nypris var 250kr, säljer för 70! Frakten står du för själv🤞
Blommig långkjol från H&M, strl 36 - Färgstark långkjol från H&M med tropiskt blommigt mönster i rosa, gul, grön, orange och svart. Kjolen har en rak passform och är tillverkad i ett lätt och luftigt material. Snygg att styla med crop top eller linne.
Blommig långkjol  - Denna fina kjolen kommer inte till användning och säljer därför den💕materialet är jätte lent och luftigt och på vänster sida finns även en slit upp till låret💞skriv vid frågor💗
Blommig långkjol från H&M - Supersöt långkjol från H&M i blommigt mönster med beige bakgrund och inslag av rosa, ljusblå och grönt. Kjolen har en flowy passform som sitter snyggt i midjan. (Den är egentligen högmidjad på mig men dragkedjan är inte uppdragen hela vägen, du kan själv göra likadant i m du vill funkar super)
Blommig långkjol - Blommig, passar strl s-xl
Blommig långkjol - En superfin långkjol i blommigt mönster. Köpt på Asos för längesen och skulle säga att storleken är xs, inte xxs
Blommig långkjol - Långkjol med ett sött blommönster i rosa och rött på en vit bakgrund. Kjolen har en volangdetalj som ger extra flöde och rörelse. Perfekt för en avslappnad och romantisk stil.
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Röd paisleymönstrad långkjol - Säljer en röd långkjol med paisleyinspirerat mönster i vitt. Kjolen har en avslappnad passform och är gjord i ett lätt och luftigt material, perfekt för varma dagar. Midjan är elastisk för extra komfort och kjolen har en bohemisk vibe. Tecken på användning
ljusblå jeanskjol från gina tricot - ljusblå jeanskjol med slitningar, använd fåtal gånger. jättefint skick!💞
Rosa och vit randig långkjol - Säljer en långkjol med rosa och vita ränder i ett stickat material. Kjolen har en rak passform och är perfekt för dig som gillar en söt och trendig stil. Finns en matchande topp på mitt konto ☺️
Blå mini kjol - Säljer en kort blå jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak samt bälteshällor. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Långkjol med orange mönster - Säljer en flowy långkjol med vitt och orange mönster. Kjolen har bred resår i midjan och volangdetaljer som ger en bohemisk känsla. Perfekt för dig som gillar färg och mönster. Materialet känns lätt och luftigt.
Mönstrad orange långkjol  - Färgstark långkjol från Indiska med paisleyinspirerat mönster i orange, rosa, blått och vitt. Kjolen har volangdetaljer och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som passar perfekt för varma dagar. Resår i midjan för bekväm passform. Storleken är onesize men passar xs/s
True Religion Sadie jeanskjol ljusblå - Ljusblå jeanskjol från True Religion, modell Sadie Mini Skirt. Kjolen har rå, fransig nederkant, klassiska fickor fram och bak med färgglada broderier och logoknappar.
Blå jeanskjol Hollister  - Säljer en blå jeanskjolen jag har sytt själv med ett par jeans från Hollister. Finns två knappar på den och den som syns i bilden är påsydd för att den ska bli mindre. Så den passar alla från S/M beroende på vilken knapp man använder!!! 💗tryck gärna på köp nu!