Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Leopardmönstrad kjol från Oasis
Leopardmönstrad kjol från Oasis - 89 Leopardmönstrad kjol från Oasis - 90 Leopardmönstrad kjol från Oasis - 91

Leopardmönstrad kjol från Oasis

Storlek: m
Kategori: Kjolar
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin leopardmönstrad kjol från Mang Den är i en beige nyans med svarta fläckar, vilket ger en riktigt trendig look. Kjolen är perfekt för både vardag och fest, och materialet känns mjukt och skönt.

June Lundberg
June Lundberg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönstrad kjol - Kort, flowy kjol från Scotch & Soda i leopardmönster med svarta, bruna och vinröda toner. Kjolen har elastisk midja och svart innerfoder.
Leopardmönstrad kjol från Lindex - Snygg leopardmönstrad kjol från Lindex med smock i midjan och volanger. Kjolen har svarta spetsdetaljer och är i en luftig, lätt kvalitet. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig look.
Leopardmönstrad kjol från Lindex - Snygg leopardmönstrad kjol från Lindex med smock i midjan och volanger. Kjolen har svarta dekorativa band och är i en lätt, luftig kvalitet. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönster och coola detaljer.
Leopardmönstrad kjol från V&L Firenze - Säljer en snygg leopardmönstrad kjol från V&L Firenze i djurmönstrat svart, orange och beige. Kjolen har resår i midjan och är i en luftig, lätt viskos som ger skön rörelse. Passformen är normal och kjolen är i en klassisk kort längd. Perfekt för dig som gillar djurmönster och vill sticka ut.
Grå leopardmönstrad kjol - Snygg grå leopardmönstrad kortkjol med volanger. Perfekt för att ge en trendig touch till din outfit. Kjolen har en luftig och lätt känsla.
Leopardmönstrad kjol från SHEIN - Snygg kort kjol från SHEIN med leopardmönster i svart, beige och brunt. Kjolen har volangkant nertill och en liten knytning framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönstrat plagg.
Leopardmönstrad kjol - Säljer en superfin leopardmönstrad kjol som är perfekt för både vardag och fest. Kjolen är kort och har en volangdetalj längst ner som ger den en extra touch. Den är gjord av ett mjukt och bekvämt material som känns skönt mot huden. Passar perfekt till en enkel topp och sneakers eller klackar för en mer uppklädd look. 🐆✨
Leopardmönstrad kjol med volanger - Säljer en superfin leopardmönstrad kjol med volanger. Den är kort och har en elastisk midja som gör den bekväm att bära. Perfekt för en fest eller en utekväll! 🐆✨
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Långkjol - Mönstrad långkjol! Perfekt för vår och sommar. ❤️
ljusblå jeanskjol från gina tricot - ljusblå jeanskjol med slitningar, använd fåtal gånger. jättefint skick!💞
Röd paisleymönstrad långkjol - Säljer en röd långkjol med paisleyinspirerat mönster i vitt. Kjolen har en avslappnad passform och är gjord i ett lätt och luftigt material, perfekt för varma dagar. Midjan är elastisk för extra komfort och kjolen har en bohemisk vibe. Tecken på användning
Långkjol med orange mönster - Säljer en flowy långkjol med vitt och orange mönster. Kjolen har bred resår i midjan och volangdetaljer som ger en bohemisk känsla. Perfekt för dig som gillar färg och mönster. Materialet känns lätt och luftigt.
Blå mini kjol - Säljer en kort blå jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak samt bälteshällor. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Jeanskjol med volang - säljer denna fina kjol då den inte kommit till användning 💝passar mig som är en xs!!
Rosa och vit randig långkjol - Säljer en långkjol med rosa och vita ränder i ett stickat material. Kjolen har en rak passform och är perfekt för dig som gillar en söt och trendig stil. Finns en matchande topp på mitt konto ☺️
Blå jeanskjol från H&M - Säljer en blå lågmidjad jeanskjol från HM med två fickor och dubbla silverknappar. Kjolen har klassisk denimlook med slitningar och kontrastsömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trend sopad stil.