Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå blommig kjol - Jättesöt kjol från Zara med blå blommor på. Den är ganska stretchig och den har även inbyggda shorts. Välanvänd men inga defekter💕
Blå blommig kjol  - Väldigt bra skick  Blommig lång kjol
Blommig blå kjol  - Supersöt blommig kjol i oanvänt skick från lager157! :)
Blommig blå kjol  - Supersöt ljusblå kortkjol från 157 med vitt blommönster och elastisk midja. Kjolen har en flowy passform och är perfekt för vår och sommar. Lätt och skön att bära, passar till sneakers eller sandaler.
Blommig blå kjol - Söt blå kjol med blommigt mönster och smockdetaljer i midjan. Perfekt för en somrig look med sin luftiga design och fina volanger.
Blå blommig kjol - Söt blå kortkjol med blommigt mönster och volangdetaljer.
Blå blommig kjol - Söt blå kortkjol med små vita blommor. Kjolen har en volangdetalj och en elastisk midja för bekväm passform. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch look.
BLÅ KJOL MED BLOMMOR
BLÅ KJOL MED BLOMMOR - 89 BLÅ KJOL MED BLOMMOR - 90

BLÅ KJOL MED BLOMMOR

Storlek: S
Kategori: Kjolar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin kjol som inte kommer till andväning💙💙flera intresserade så blir det den med högst bud, arnas kostar den 100kr👩‍🎤

leah
leah
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Kort Lågmidjad volangjeanskjol XS  - Supersöt jeanskjol med volang från Lindex. Storlek 170 men skulle säga är XS. Midjemått är 35 cm men stretchig! Bra skick!❤️
Meet me there kjol - Jätte fin marinblå kjol från Meet me there kollektionen Meet x tiger. Det är shorts under. Storlek xxs/xs men den är stretchig så passar också S
Vit jeanskjol  - Super skygg vit kjol
Mönstrad volangkjol från Zara - Kort kjol från Zara med färgglatt paisleymönster i rött, gult och rosa. Kjolen har flera volanger och en smockad midja som ger en skön och trendig look. Perfekt för dig som gillar boho-vibbar och vill sticka ut lite extra.
Ljusblå jeanskjol med fickor - Snygg ljusblå jeanskjol med klassiska fickor både fram och bak samt bälteshällor. Kjolen har en rak passform och stängs med knapp och dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar en enkel men trendig stil. Älskar den men säljer den då den tyvärr ej passar mig.
Intressekoll Zara kjol - Intressekoll på denna fina eftertraktade kjolen ifrån zara som inte säljs längre! Stl xs, har inbyggda shorts vilket är toppen så man inte flashar sig 😂🤭💓💓Den har inga defekter förutom små missfärgningar på framsidan av kjolen, inget jag tänker på, skriv om ni vill ha bilder på det isf
svart paljett kjol - så söt kjol!! köpt secondhand 💋💋