Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Matchande set - Så fint set med blus och kjol💕 jag är 175
Matchande set - Storlek 158/164 men är som XS
Matchande set - Superfint oanvänt set från Saints & secrets (finare butik i australien Sunshine Coast) prislapp kvar. Säljer då det ej kommer till användning.  Topp och kjol i strl M. Ord pris 99 aud (ca 675kr), jag säljer för 300kr. (Färg blå/grön)
Matchande set - Ett virkat set som är svart o vitrandigt, super snyggt och bekvämt😍
Matchande set nakd - Intressekoll på detta fina settet från nakd, slutsålt 🤎 36 i kjolen och 38 i toppen
matchande set
matchande set - 89 matchande set - 90 matchande set - 91

matchande set

Storlek: S
Kategori: Kjolar

165 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättegulligt matchande set med kjol och hoodie. Inte helt säker på att jag vill sälja. Det är ljusrosa och inte lika blåaktigt som det ser ut på bilden. Det är stretchigt så tror att det skulle passa den XS - S eventuellt M. Lite Madde från euphoria vibe

jacqueline
jacqueline
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Jeanskjol  - Snygg lowaist jeanskjol⭐️ midjemått = 41cm längd = 28cm !
Vit volangkjol med fransig kant - Supersnygg vit kortkjol från Gina tricot med volanger och fransiga kanter. Kjolen har klassiska jeansfickor fram och bak samt knapp och dragkedja i midjan. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Blå jeanskjol från Zara, S - Säljer en blå jeanskjol från Zara i storlek S. mörkblå lågmidjad miniskirt med lite slitningar
Ljusblå jeanskjol med slitningar - Säljer en ljusblå kort jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fem fickor, bälteshällor och knappstängning framtill. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil. Från only
Blå jeanskjol Hollister  - Säljer en blå jeanskjolen jag har sytt själv med ett par jeans från Hollister. Finns två knappar på den och den som syns i bilden är påsydd för att den ska bli mindre. Så den passar alla från S/M beroende på vilken knapp man använder!!! 💗tryck gärna på köp nu!
lång kjol💘 (billigt!) - en fin lång kjol jag köpte i Spanien (hade ingen speciell storlek utan passar alla) använd kanske 2 gånger 💕original pris var 200 💗
Mönstrad orange långkjol  - Färgstark långkjol från Indiska med paisleyinspirerat mönster i orange, rosa, blått och vitt. Kjolen har volangdetaljer och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som passar perfekt för varma dagar. Resår i midjan för bekväm passform. Storleken är onesize men passar xs/s