Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Sååå fin kjol 💗💗💗
Sååå fin kjol 💗💗💗 - 89

Sååå fin kjol 💗💗💗

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: Pull & Bear

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sååå fin kjol 💗💗💗

tindraa
tindraa
(209)
Senast aktiv: På semester
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
söt kjol från Kappahl💗 - strl 146/152 men passar bra på mig som 163 ish💗. Väldigt simpel o passar till mkt. inga defekter förutom att den e lite skrynklig, men de kan man stryka bort💞
Trekvarts kjol💗 - Söt trekvarts kjol! Säljer pga inte rätt storlek, köpt secondhand❤️ det står att den är i storleken 38/40 men skulle säga att den e en S i storlek! skriv vid intresse eller frågor! E alltid öppen för pris förslag❤️
Rosa kjol💗💗 - Denna super snygga kjol är i ett mycket bra skick och har fått bra många komplimanger😘Vet ej varken storlek eller märke men känns som S🙌🏼💗
Rosa sommar kjol 💗 - En jättefin rosa kjol i jättebra skick.
DRÖMKJOLEN 💗💗💗 - SÅ fin kjol som tyvärr är för stor för mig :((💗💗
Sååå fin kjol - Jättefin Volangtopp med broderi!
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Blå jeanskjol från H&M - Säljer en blå lågmidjad jeanskjol från HM med två fickor och dubbla silverknappar. Kjolen har klassisk denimlook med slitningar och kontrastsömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trend sopad stil.
Mini skirt  - Första bilden är AI alltså inte min!!! Säljer en blå jeans minikjol med snygga detaljer! Kjolen är perfekt till sommaren och passar allt💝 den är ifrån music medicine🤗❣️ om man har frågor om midjemått eller liknande så är det bara att fråga🥰storlek xxs/xs!! kjolen är avklippt där nere vid kanten
Korall jeanskjol från ONLY - Snygg rosa kort jeanskjol från ONLY med klassisk femficksdesign, bälteshällor och knappstängning fram. Kjolen har en rak passform och är tillverkad i mjuk bomull med lite stretch för extra komfort. Kameran kunde inte fånga upp färgen så bra men på bild 3 ser ni den bättre. Skriv för fler bilder!
ljusblå jeanskjol från gina tricot - ljusblå jeanskjol med slitningar, använd fåtal gånger. jättefint skick!💞
Jeanskjol med volang - säljer denna fina kjol då den inte kommit till användning 💝passar mig som är en xs!!
Långkjol med orange mönster - Säljer en flowy långkjol med vitt och orange mönster. Kjolen har bred resår i midjan och volangdetaljer som ger en bohemisk känsla. Perfekt för dig som gillar färg och mönster. Materialet känns lätt och luftigt.
Ljusblå jeanskjol med slitningar - Kort jeanskjol i ljusblå denim med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak, bälteshällor och knappstängning. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Rosa och vit randig långkjol - Säljer en långkjol med rosa och vita ränder i ett stickat material. Kjolen har en rak passform och är perfekt för dig som gillar en söt och trendig stil. Finns en matchande topp på mitt konto ☺️