Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lång kjol - En lång kjol från HM helt oanvänd. Är liten i storleken och jag skulle uppskatta som en liten M. Når till fötterna på mig och jag är 165 cm😊
Lång kjol - Gula vit mönstrad lång kjol ifrån h&m! I storlek Xs/34💘 säljer då den inte används längre.
Gul kjol - Gul kjol från h&m i strl 34. Så fin
Gul rutig kjol - Säljer då jag inte längre använder den
Gul kjol - Gul kjol från hm i storlek m
Gul kjol hm  - Söt gul kjol från hm i storlek 36
Kjol lång gul
Kjol lång gul - 89 Kjol lång gul - 90

Kjol lång gul

Storlek: Small
Kategori: Kjolar
Märke: H&M
Färg: Gul

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

🌷kjol från HM 🌷strl S, passar även M 🌷Inget att anmärka på kvaliten

Linnea Barkström
Linnea Barkström
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Vit kort kjol med spets och snörning - Supersöt vit kort kjol från Dyond med spetsdetaljer och snörning i midjan med träpärlor. Kjolen har en feminin volangkant och är gjord i ett stickat material som känns både luftigt och mjukt. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och somrig look.
True religion jeanskjol - Jättefin kjol som jag köpte när jag var i USA. Tycker dock nu i efterhand att den är lite för kort. Jag har inte använt den. Originalpris var 200$ (2000kr) tror jag. Storlek 27
Mörkblå jeanskjol - Säljer en mörkblå jeanskjol med coola slitningar och  fickdetaljer fram och bak. Kjolen är kort och lågmidjad.
Svart volangkjol med broderade detaljer från Lindex - Supersöt svart kjol
Vinröd långkjol från Gina Tricot - Säljer en vinröd långkjol från Gina Tricot i storlek S. Kjolen har en tight passform och är gjord i mjukt stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att matcha med en croppad topp eller stickad tröja för en cool look.
Blå jeanskjol med volanger - Säljer en blå jeanskjol med två lager volanger och  slitna kanter. Perfekt för dig som gillar en chill stockholmstyle look.
Beige kortkjol med smock och knyt - Supersöt beige kortkjol med smockad midja och knytband med tofsar. Köpte den i Spanien i en Zara butik och är helt oanvänd! Pris kan diskuteras vid snabbköp💕
Vit jeanskjol från Levi’s  - Vit jeanskjol från Levi's i klassisk minilängd. Kjolen har snygga bakfickor med lock och knappar. Den är helt perfekt nu till sommaren😊Kjolen är aldrig använd, helt ny med lappar kvar! Kjolen finns inte längre att köpa heller. Skriv gärna ifall du har frågor!💗