Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Minikjol - Snygg grå rutig kjol från H&M i en klassisk kort modell. Kjolen har ett stilrent rutmönster och är perfekt för en trendig look. Passar utmärkt till både vardag och speciella tillfällen.
brun minikjol vintage - söt och kort brun coquette kjol❤️❤️sitter ganska tajt
Minikjol / tubtop - Mjukiskjol från hm men fickor! (avklippta mjukisbyxor) kan även användas som tubtop💕
Minikjol - En grå minikjol i strl 146/152. Från H&M. Endast testad.
Minikjol - Köpte på plick❤️storlek 160 men passar som 36❣️inte mina bilder
Minikjol - Lila minikjol i mycket bra skick.
Rutig minikjol - Minikjol i storlek 38, men mer som en small. Fint skick
Vintage love Y2k cargo minikjol - Den går att justera tightare, har endast använt 1 gång nyskick
Hennes Vintage Minikjol
Hennes Vintage Minikjol - 89 Hennes Vintage Minikjol - 90 Hennes Vintage Minikjol - 91

Hennes Vintage Minikjol

Storlek: 36
Kategori: Kjolar
Märke: H&M
Färg: Grå

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek 36, med slits baktill.

Alma Keyes
Alma Keyes
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Lågmidjad minikjol i denim - Hej!! Jag säljer min absolut favoritkjol eftersom den inte passar längre. Den har låg midja och är väldigt kort med har inbyggda shorts under. Passar perfekt på sommaren men även med ett par tights året om. Storleken är 32 (xxs) och skulle säga att den är mellan en xxs-xs. Tveka inte att skriva vid frågor och pris kan diskuteras🥰
Blå lågmidjad jeanskjol  - Ljusblå lågmidjad jeanskjol från Flash Jeans i storlek 38. Tvärs över midjan är det 40 cm och den är 30 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
Beige stickad långkjol från ASOS - Säljer en beige stickad långkjol från ASOS DESIGN i storlek XS. Kjolen har en mjuk och ribbad midja och är tillverkad av 68% polyester, 20% akryl och 12% nylon. Perfekt för dig som gillar en chill och snygg look med lite extra cozy-vibe. Aldrig använd
Snygg lågmidjade jeans kjol  - Jätte snygg unik jeans kjol lågmidjad från diesel väldigt unik och cool💓
Blå lågmidjad jeanskjol  - Blå lågmidjad jeanskjol från Esprit i storlek 29, skulle säga att den passar som M. Tvärs över midjan är det 43 cm och den är 28 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
Svart kortkjol från H&M, strl 36 - Snygg svart kortkjol från H&M i klassisk A-linjeform. Kjolen har en diskret dragkedja i sidan och är tillverkad i ett slätt material som ger en stilren look. Perfekt att matcha med en cool topp eller hoodie. Passar dig som gillar enkel och clean stil.
SÖKER DENNA KJOL - SÖKER denna från Gina Young i STRL 146/152!! Hör av er om ni vill sälja ✨⭐️⭐️💞💞💞
Jeans kjol från hollister  - Köpt vintage, storlek 7, fint skick, priset går att diskuteras 💞