Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Använder
Använder  - 89 Använder  - 90 Använder  - 91

Använder

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: H&M
Färg: Vit

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ej använda längre

Amar Al Waked
Amar Al Waked
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit midikjol, aldrig använd. - Sitter väldigt bra vid midjan. Bra kjol att ha till en utklädning eller om man vill ge schoolgirl/tennisgirl vibe
Cargokjol sparsamt använd! - Jättefin ljusbeige cargokjol från lager 157. Strl M men ganska liten, bara använd någon gång. Köparen står för frakten men skriv om ni undrar nåt💕
Fin Cargokjol knappt använd! - Lite mörkare beige fin Cargokjol från lager 157! Storlek M men ganska liten, väldigt skrynklig på bilden🙈 Skriv för frågor, köparen står för frakten💕💕
Superfin omlottkjol!! Knappt använd - Omlottkjol från h&m, såå fin men inte riktigt min stil. Passar även en 38! Perfekt nu till sommaren.
Fint sett som är bra att använda  - Har använt den 1 gång och den var blivit för liten så det är därför jag säljer den!❤️
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Korallrosa volangkjol med broderi - Supersöt kort kjol i korallrosa med volanger, endast använd en gång🪸🐠 ordinarie pris 749kr men säljs inte längre köpt på zalando🌺
Top och kjol set - Säljer en svart tight minikjol med enkel design. Kjolen har en kroppsnära passform och är perfekt för dig som gillar en stilren look. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära. Passar till många olika outfits.
Rosa jeanskjol från Esprit - Kort rosa jeanskjol från Esprit med fem fickor, bälteshällor och rå kant nedtill. Kjolen har knapp och dragkedja framtill samt dekorativa sömmar på bakfickorna. Perfekt för dig som vill ha en färgstark och enkel kjol till sommaren. Skriv för fler bilder!
Vit och blå volangkjol med mönster - Säljer en skit snygg Kort kjol i vitt och blått med volanger och ett detaljerat, blommigt mönster. Säljer pga av att den är för liten
Rosa mönstrad kortkjol med smock - Supersöt kortkjol i rosa med färgglatt paisleymönster och bred smock i midjan. Kjolen har en volangig och luftig form som ger en skön och avslappnad vibe. Perfekt för dig som gillar färg och mönster! Materialet känns lätt och passar bra till varmare dagar.
Volangig jeanskjol - Säljer en blå jeanskjol med volanger och fransiga kanter. Den är från Gina tricot och är storlek 152
Broderad kortkjol med volang - Unik kortkjol med broderade blommor i rosa, rött och gult på beige botten. Kjolen har volang, dekorativa tofsar i midjan och detaljer i flera färger. Perfekt för dig som gillar bohemisk stil och vill sticka ut.