Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå kjol - Blommig kjol från Newyorker
Blå kjol - Blå kjol från GinaTricot som tyvärr aldrig kommit till användning under sommaren. Lappen är kvar! Nypris 399💕
Blå kjol - Har använt den men i fint skick!❤️Lite för liten för mig så säljer den❤️Köptes från vero Moda för 399kr🩷
Blå kjol - Kort kjol från Shein som knyts vid sidan. Använder inte längre och är slutsåld🤍
Fin blå kjol - Knappt använd kjol, säljer då den inte är min stil.
Blommig blå kjol - Söt blå kjol med blommigt mönster och smockdetaljer i midjan. Perfekt för en somrig look med sin luftiga design och fina volanger.
Blå kjol - Blå kjol från Chelsea . Använd 3 gånger och är som ny. Kjolen går inte att köpa längre. Nypris 449
Blå kjol
Blå kjol - 89 Blå kjol - 90 Blå kjol - 91

Blå kjol

Storlek: 36
Kategori: Kjolar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina kjol från arket som tyvärr inte kommer till användning:/ Kjolen har några slitningar där bak som man kan se på tredje bilden!💕

Tyra Elisabeth
Tyra Elisabeth
(5)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Blommig volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara. Väldigt eftertraktad och säljs inte längre🩷🩷skicka prosförslag så kommer vi överens om något😇😇😇
Prickig kjol - Superfin prickig minikjol i satin från h&m. Storlek xs. Nyskick🩷
Svart kjol med dragkedjor  - Astuff men har aldrig på mig, ganska kort, lågmidjad
Färgglad långkjol från Marta - Säljer en bohemisk långkjol från Marta med färgstarkt blommigt och paisleyinspirerat mönster i rosa, gul, blå och gröna toner. Kjolen har bred smock i midjan och volangdetaljer längst ner. Perfekt för dig som gillar unika prints och sköna material.
Blå jeanskjol med volanger - Säljer en blå jeanskjol med två lager volanger och  slitna kanter. Perfekt för dig som gillar en chill stockholmstyle look.
Mörk jeanskjol från Fionina - Snygg mörkblå jeanskjol från Fionina med klassisk femficksdesign, bälteshällor och coola detaljer som dragkedja på ena bakfickan. Kjolen har en rak passform och är perfekt för en sommardag! Om midjemått önskas fixar jag så fort jag kan❤️
Vit kort kjol med spets och snörning - Supersöt vit kort kjol från Dyond med spetsdetaljer och snörning i midjan med träpärlor. Kjolen har en feminin volangkant och är gjord i ett stickat material som känns både luftigt och mjukt. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och somrig look.