Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Kjol
Kjol - 89

Kjol

Storlek: 146/152
Kategori: Kjolar
Färg: Svart

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kjol har använt några gånger 😊

Ayleen kantola
Ayleen kantola
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kjol - En svart kjol där tanken är att knapparna ska sitta fram! Men jag tycker det är snyggare när de sitter bak så det beror på preferens! Nästan aldrig använd så väldigt bra skick! Den är från newyorker köpt för flera år sedan
Kjol - Sparsamt använd och i väldigt fint skick💗
Kjol - Superfin kjol från Gina Tricot. Fint skick
Kjol - Söt svart kjol med undershorts, den är lite noppig därav priset🌸
Kjol - Säljer denna sjukt fina svarta kjolen från shein då den är för liten för mig! Den är aldrig använd💘 den är i strl Xs men passar bättre som xxs 💕
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Mönstrad volangkjol från Zara - Trendig och eftertraktad kort kjol från Zara med flera volanger och ett färgstarkt paisleymönster i rött, gult och rosa. ❤️
Ljusblå volangkjol i jeans från Perfect Jeans - Supersöt ljusblå jeanskjol från Perfect Jeans med volanger och råa, fransiga kanter. Kjolen har klassiska fickor fram och bak, bälteshällor och dragkedja med knapp. Perfekt för dig som vill ha en trendig och avslappnad look.
Jeanskjol - Snygg blå jeanskjol från Pull & Bear med slitna och fransiga detaljer längst ner. Klassisk jeanskjolmodell med knappstängning. Perfekt för både vardag och festliga tillfällen. Kjolen är i storlek S.
Brun minikjol från Abercrombie - En brun minikjol i jeansmaterial från Abercrombie, dubbla knappar framtill, kontrstsömmar och snygga bakfickor med med små slitningsdetaljer. Perfekt inför sommaren
Vintage lowwaist miniskirt/ minikjol/ tygkjol, y2k/ cyber/ alt/ coquette/ 2000s/ 00tal - Söt lågmidjad vit minikjol!
Jeans kjol - Jeans kjol med rosa detaljer. Vet inte storlek men  gissar på M.
lång kjol - fin rosa lång kjol, perfekt när de är lite varm kallt väder! den är loose i passformen. Priset kan diskuteras!
Broderad kortkjol med volang - Unik kortkjol i vitt med färgglad brodyr i rött, gult, grönt och blått. Kjolen har volangkant, smock i midjan och dekorativa tofsar framtill. Mönstret är blommigt och detaljerat, vilket ger en bohemisk vibe. Perfekt för dig som gillar statement-plagg! Den är lite insydd i middan men går lätt att sprätta upp