Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Jeanskjol
Jeanskjol - 89 Jeanskjol - 90

Jeanskjol

Storlek: Small
Kategori: Kjolar
Märke: VERO MODA
Färg: Blå

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer min jeanskjol från vero moda i storlek S. Köpt för 300kr säljer för endast 100kr. Använd ett par gånger under sommaren

Zehras
Zehras
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jeanskjol - Kjol ifrån vero Moda, storlek s, går ner till knäna men en slits baktill. Hög midja
Jeanskjol  - Jeanskjol från Vero Moda i storlek S, superbra skick, fina detaljer, hör av dig vid frågor💗
Jeanskjol - Jeanskjol från Vero moda. Jättefint skick. I strl XS. 60kr + frakt
Jeanskjol - Super snygg mörkblå jeanskjol💙💙
Jeanskjol - Mörkt blågrå jeanskjol. Stilren, passar till mycket.
Jeanskjol - As cool jeanskjol från Vero Moda med gul-orangea broderi detaljer samt bronsfärgade runda nitar. Bra begagnat skick. Midjemått mätt rakt över: 37cm, längd: 52cm. Ingen storleks etikett men passar XS-M beroende på önskad midjehöjd🫶💕
Jeanskjol  - Jätte snygg blå jeanskjol som är använd några få gånger. Den har en liten slits på framsidan och fransar längs kanten. Kjolen slutar ungefär lite över knäna. Storlek S men kan passa M då den är ganska stretchig.
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Långkjol - Mönstrad långkjol! Perfekt för vår och sommar. ❤️
Mini skirt  - Säljer en blå jeans minikjol med snygga detaljer! Kjolen är perfekt till sommaren och passar allt💝 den är ifrån music medicine🤗❣️ om man har frågor om midjemått eller liknande så är det bara att fråga🥰första bilden är AI!!
ljusblå jeanskjol från gina tricot - ljusblå jeanskjol med slitningar, använd fåtal gånger. jättefint skick!💞
Blå jeanskjol från H&M - Säljer en blå lågmidjad jeanskjol från HM med två fickor och dubbla silverknappar. Kjolen har klassisk denimlook med slitningar och kontrastsömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trend sopad stil.
Röd paisleymönstrad långkjol - Säljer en röd långkjol med paisleyinspirerat mönster i vitt. Kjolen har en avslappnad passform och är gjord i ett lätt och luftigt material, perfekt för varma dagar. Midjan är elastisk för extra komfort och kjolen har en bohemisk vibe. Tecken på användning
Långkjol med orange mönster - Säljer en flowy långkjol med vitt och orange mönster. Kjolen har bred resår i midjan och volangdetaljer som ger en bohemisk känsla. Perfekt för dig som gillar färg och mönster. Materialet känns lätt och luftigt.
Rosa och vit randig långkjol - Säljer en långkjol med rosa och vita ränder i ett stickat material. Kjolen har en rak passform och är perfekt för dig som gillar en söt och trendig stil. Finns en matchande topp på mitt konto ☺️
Jeanskjol med volang - säljer denna fina kjol då den inte kommit till användning 💝passar mig som är en xs!!