Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kjol SNDYS - Så fin och eftertraktad kjol från det australienska märket ”SNDYS”. Kjolen går inte längre att få tag på online och väljer att sälja min då den inte kommer till användning. Endast testad, aldrig använd! Nypris ca 1500kr med tull🤍
Kjol från Sndys - Slutsåld kjol från sndys, använd fåtal gånger ❤️
Sndys kjol - Jag lägger upp denna igen då det var super många intresserade: buda endast om du vill köpa. Så fin kjol ifrån Sndys, i storlek S, 10/10 skick, bilderna är också lånade, har inga egna bilder. Säljer endast vid bra bud! Inga skammbud.
Sndys baha kjol - Superfin kjol från Sndys i storlek S 🐚
Kjol från sndys  - Supersnygg kjol från sndys, endast använd en gång
SNDYS maxikjol - Säljer denna sommarkväll då den tyvärr är för liten för mig! Från SNDYS förra års kollektion🩷
Långkjol från sndys - Otroligt snygg lågmidjad kjol från sndys. Storlek M, passar S-M🩷 fint skick!
Sndys kjol
Sndys kjol  - 89 Sndys kjol  - 90

Sndys kjol

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

⚡️ ny sndys kjol då jag beställde 2, denna var lite för stor. Den är i storlek M. Aldrig använd ⚡️

Linnea⚡️🐚
Linnea⚡️🐚
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Jeanskjol  - Snygg lowaist jeanskjol⭐️ midjemått = 41cm längd = 28cm !
Vit volangkjol med fransig kant - Supersnygg vit kortkjol från Gina tricot med volanger och fransiga kanter. Kjolen har klassiska jeansfickor fram och bak samt knapp och dragkedja i midjan. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Blå jeanskjol från Zara, S - Säljer en blå jeanskjol från Zara i storlek S. mörkblå lågmidjad miniskirt med lite slitningar
Ljusblå jeanskjol med slitningar - Säljer en ljusblå kort jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fem fickor, bälteshällor och knappstängning framtill. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil. Från only
Blå jeanskjol Hollister  - Säljer en blå jeanskjolen jag har sytt själv med ett par jeans från Hollister. Finns två knappar på den och den som syns i bilden är påsydd för att den ska bli mindre. Så den passar alla från S/M beroende på vilken knapp man använder!!! 💗tryck gärna på köp nu!
Jeans kjol -  Vill se vad jag kan få för min unika jeans kjol. Jag köpte den för 800 kr för att de hand sydde alla detaljer Den är ganska kort men passar personer som Bär smal
lång kjol💘 (billigt!) - en fin lång kjol jag köpte i Spanien (hade ingen speciell storlek utan passar alla) använd kanske 2 gånger 💕original pris var 200 💗