Filippa
Filippa
 - 89  - 90  - 91

Storlek: 36
Kategori: Kjolar

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin retro långkjol från kookai!! Passar på hösten, sommaren eller vintern om man har strumpbyxor. Den är i jättefint skick. Storleken är liten skulle säga att det är xs/s. Den har en öppning på baksidan(andra bilden) Köparen står för frakt

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Jeans kjol från edikted - Vit jeans kjol från edikted, stolek xs
 långkjol i stretchigt material - Säljer en stilren långkjol med tight passform. Kjolen är gjord i ett mjukt och stretchigt syntetmaterial som sitter snyggt mot kroppen. Enkel design utan mönster eller detaljer, perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Guldig paljettkjol -  kort kjol i guld med stora, runda paljetter som täcker hela kjolen. Säljer pga den ej kommit till användning.
Rosa volangkjol från Kookai - Midjemått rakt över: 37cm, längd: 27 cm.
Blå jeanskjol från Diesel - Snygg blå jeanskjol från Diesel. Kjolen har dragkedja och dubbla knappar framtill samt tydlig logga på fickan. Knapp saknas dock vid gylfen men kan användas ändå då det finns ytterligare två knappar att knäppa vid sidan, se bild 1 & 3.
Blå jeanskjol med volang från Garcia Jeans - Midjemått rakt över: 38cm, längd: 27cm, övriga frågor skriv!
Svart kortkjol från Musera XS - En stilren svart kortkjol från Musera i storlek XS.  Super kort för mig och ganska tajt
Svart glittrig paljettkjol - Säljer en svart kortkjol täckt med glittriga paljetter som ger en riktigt festlig vibe. Kjolen har en tight passform och är perfekt för att sticka ut på kvällen. Den är snyggt figurnära och skimrar i ljuset. Passar dig som gillar att glänsa och vill ha något extra.