Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Leopardmönstrad kjol
Leopardmönstrad kjol - 89

Leopardmönstrad kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Färg: Brun

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin och skön leopardmönstrad kjol! 🐆 Använd fåtal gånger, fint skick!

felicia
felicia
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönstrad kjol med volang - Säljer en superfin leopardmönstrad kortkjol med volangdetaljer. Kjolen har en omlottstil.
Leopardmönstrad kjol - Snygg leopardmönstrad kjol med slits. Jättefin men passar tyvär inte längre
 KJOL LEOPARDMÖNSTRAD 🐆  - Svin snygg leopardkjol från Gina tricot! Knappt använd och i så bra sick. Slutsåld på hemsidan🐆💌
Leopardmönstrad kjol med volang - Snygg leopardmönstrad kjol med volangdetaljer. Perfekt för att ge en vild touch till din outfit. Kjolen har en flödande design som ger en fin rörelse.
Leopardmönstrad kjol från Brownie - Snygg leopardmönstrad kortkjol från Brownie med volanger och shorts under. Inga defekter då den är använd ett fåtal gånger, nypris ca 800kr+ tull 🐆✨
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Ljusblå volangkjol i jeans från Perfect Jeans - Supersöt ljusblå jeanskjol från Perfect Jeans med volanger och råa, fransiga kanter. Kjolen har klassiska fickor fram och bak, bälteshällor och dragkedja med knapp. Perfekt för dig som vill ha en trendig och avslappnad look.
Mönstrad volangkjol från Zara - Trendig och eftertraktad kort kjol från Zara med flera volanger och ett färgstarkt paisleymönster i rött, gult och rosa. ❤️
Jeanskjol - Snygg blå jeanskjol från Pull & Bear med slitna och fransiga detaljer längst ner. Klassisk jeanskjolmodell med knappstängning. Perfekt för både vardag och festliga tillfällen. Kjolen är i storlek S.
Vintage lowwaist miniskirt/ minikjol/ tygkjol, y2k/ cyber/ alt/ coquette/ 2000s/ 00tal - Söt lågmidjad vit minikjol!
lång kjol - fin rosa lång kjol, perfekt när de är lite varm kallt väder! den är loose i passformen. Priset kan diskuteras!
Broderad kortkjol med volang - Unik kortkjol i vitt med färgglad brodyr i rött, gult, grönt och blått. Kjolen har volangkant, smock i midjan och dekorativa tofsar framtill. Mönstret är blommigt och detaljerat, vilket ger en bohemisk vibe. Perfekt för dig som gillar statement-plagg! Den är lite insydd i middan men går lätt att sprätta upp
Jeans kjol - Jeans kjol med rosa detaljer. Vet inte storlek men  gissar på M.
Kort jeanskjol med fickor - Snygg rosa kortkjol med klassisk jeanslook och framfickor. Kjolen har knapp och dragkedja framtill samt detaljer i guld. Perfekt för dig som vill ha en enkel men trendig stil. Den är mer rosa i verkligheten än på bild