Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kjol - Så söt kjol som tyvärr aldrig kommer till användning !
Kjol - Super söt blå kjol från mango! På första bilden har jag vikt ner den🥰
Blå kjol - Supersöt blå tygkjol från Mango. Använd fåtal tillfällen, som nyskick. Kan använda som topp också💓💓
Kjol från mango - Fin blå volang kjol från mango, går även att ha som topp 💙
Randig kjol - Oanvänd kjol med lappen kvar, superfin att använda som topp också 🩵
Volang kjol - Snygg kjol från mango!
Volang kjol - Volangkjol från mango
Kjol
Kjol - 89 Kjol - 90

Kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: Mango
Färg: Blå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå volang kjol från mango🥭använd endast en gång

kajsa bergqvist
kajsa bergqvist
(20)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Jeans kjol från hollister  - Köpt vintage, storlek 7, fint skick, priset går att diskuteras 💞
Camouflage kortkjol från Please Denim - Säljer en grön camouflage kortkjol från Please Denim med volangkant och snygga detaljer som silverfärgade knappar och ett hjärtformat metallmärke. Kjolen har fickor fram. Står small på strl men skulle säga att det är en 32/34
Lågmidjad jeanskjol - Utsåld blå lågmidjad jeanskjol från Gina 14+. Använd vid 2 tillfällen så som ny. Nypris 299kr. Säljer då den är lite liten. Har tagit bort diamanterna på bakfickorna utöver det, precis som ny. Tryck gärna på köp nu.
Lågmidjad jeanskjol från Abercrombie & Fitch - En jättefin lågmidjad, kort jeanskjol från Abercrombie & Fitch. Köpt second hand med prislappen kvar men den passade tyvärr inte mig (dock tagit bort prislappen då jag tvättade den). Inga defekter och är i storlek 14 vilket motsvarar en ungefär XS💞
Lågmidjad minikjol i denim - Hej!! Jag säljer min absolut favoritkjol eftersom den inte passar längre. Den har låg midja och är väldigt kort med har inbyggda shorts under. Passar perfekt på sommaren men även med ett par tights året om. Storleken är 32 (xxs) och skulle säga att den är mellan en xxs-xs. Tveka inte att skriva vid frågor och pris kan diskuteras🥰
Jeanskjol hollister - Jättefin jeanskjol från hollister med slitna detaljer och lågmidja!💞💞 midjemått= 40cm
Svart kortkjol från Esprit med fickor - Säljer en svart kortkjol från Esprit i storlek 36. Kjolen har flera stora fickor med knappdetaljer och coola sömmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt för dig som gillar praktiska detaljer och en enkel stil. Materialet är mjukt och känns bekvämt mot huden.