Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Långkjol - Långkjol från ginatricot, soft touch. Ny med prislapp. Säljer då jag tycker den är för genomskinlig. Nypris 300
Långkjol  - Så fin beige satin kjol från chiquelle. Storlek s men passar xs också. Knappt använd, super bra skick. Pris kan självklart diskuteras!
Lång kjol  - En fin lång kjol💗💗 helt ny, men skrynklig OBS! På bild 2 och 3 så är det ett skärp med. Om man ska köpa så säg till om du vill ha det eller inte. Nypris: 349kr
Långkjol - En långkjol från missay i storlek S
Långkjol - Beige långkjol men som ska sluta lite halvt på vaden typ
Långkjol - Lånade bilder!! Säljer denna långkjol ifrån zara som jag köpte förra sommaren. Går ej att få tag på längre💓💓
Leopardmönstrad mesh långkjol S - Säljer en snygg långkjol med leopardmönster i beige och svart. 🐆 Kjolen är i meshmaterial och har en figurnära passform som sitter riktigt bra i midjan. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djuriskt print och gillar trendiga detaljer. Säljer den då jag aldrig använt den, lappen sitter kvar (sista bilden). Jag är 165cm ish. 💛
Långkjol
Långkjol - 89 Långkjol - 90 Långkjol - 91

Långkjol

Storlek: XS/S
Kategori: Kjolar
Färg: Beige

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefint skick!! Köpt på humana second hand i Gbg men har tyvärr aldrig använt den. Så söt. Storlek xs/s. Den har dragkedja och knapp där bak.

Lisa
Lisa
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Svart volangkjol med broderade detaljer från Lindex - Supersöt svart kjol
Svart tight kjol - Säljer en svart tight kjol. Kjolen har en kort passform, perfekt för en trendig och stilren look.
True religion jeanskjol - Jättefin kjol som jag köpte när jag var i USA. Tycker dock nu i efterhand att den är lite för kort. Jag har inte använt den. Originalpris var 200$ (2000kr) tror jag. Storlek 27
Svart paljettkjol - Säljer en svart kortkjol täckt med glittriga paljettet kjolen har en rak och tight passform som ger en snygg och festlig look. Perfekt för dig som vill sticka ut och glänsa lite extra och passar för födelsedagar + nyår + gäähhhdddaaaaa
Vit jeanskjol - Snygg vit kort jeanskjol med fransade kanter upptill och nedtill. Pris kan diskuteras😊😊
Vit jeanskjol från Levi’s  - Vit jeanskjol från Levi's i klassisk minilängd. Kjolen har snygga bakfickor med lock och knappar. Den är helt perfekt nu till sommaren😊Kjolen är aldrig använd, helt ny med lappar kvar! Kjolen finns inte längre att köpa heller. Skriv gärna ifall du har frågor!💗
Vit volangkjol med snörning - Säljer en vit kortkjol med flera lager volanger och snörning i midjan. Kjolen har en mjuk och luftig känsla, perfekt för dig som gillar en feminin och lekfull stil. Elastisk midja gör den enkel att ta på och av. Materialet känns som bomull.
Svart paljettkjol i minilängd - Säljer en svart minikjol täckt av glittriga paljetter som ger en riktigt snygg och festlig look. Kjolen har rak passform och är perfekt för dig som vill sticka ut. Materialet är syntet och paljetterna reflekterar ljuset snyggt.