Alla kategorier / Mode / Kläder / Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeanskjol - Supersöt jeanskjol som tyvärr ej kommit till användning. Skulle säga att den är i en storlek S.  Skriv innan du trycker på KÖP NU!<3
Jeanskjol - Lågmidjad mörkblå jeanskjol, med detaljer på fickorna och knapparna.💕
Jeanskjol  - Säljer en blå jeanskjol i rak modell, storlek M. Lagom längd, normal midja och med både fram- och bakfickor. Använd men i fint skick utan fläckar eller hål. Funkar lika bra till vardags som till en utekväll – enkel att styla med det mesta.
Jeanskjol  - En jätte fin vintage marinblå kjol från promod i bra skick. Säljs endast pga att den är för stor för mig.
Jeanskjol - Söt randig kjol, köpt second hand💞 marinblå/vit
Jeanskjol - cargo
Jeanskjol - cargo - 89 Jeanskjol - cargo - 90 Jeanskjol - cargo - 91

Jeanskjol - cargo

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: X-mail
Färg: Marinblå

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

”Cargo”-jeanskjol, köpt second hand och använd 1-2 gånger av mig! Storlek M (38/40), sitter lågmidjat och går till mitten av smalbenen på mig som är 175cm och har storlek S/M generellt!

junibrandt
junibrandt
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kostymbyxor - Ljusgula kostymbyxor från &otherstories! Tightare och högmidjad modell som är utsvängda vid fötterna, och når till anklarna på mig (175cm). Storlek 36. Använda 2-3 gånger av mig, men har blivit för små! I perfekt skick, nypris runt 1000kr!
Spetsklänning - Svart klänning helt i spets, med långa ärmar! Köpt second hand, men aldrig använd av mig! Från Forever 21 från början, storlek M (men snarare som S i passform)!
Mössa Ralph Lauren - Svart stilren stickad mössa från Ralph Lauren! Jag har haft den i några år men använt sparsamt! Tyvärr har jag klippt bort den ena lappen och vet därför inte material, men den är otroligt mjuk och lite fluffig!
Gröna örhängen  - Gröna och vita örhängen, plast och okänd metall! Ca 8 cm långa totalt
Örhängen Lily & Rose  - Örhängen från Lily & Rose (”Petite Lucia” i färgen ”golden topaz”),  nypris 379kr! Använda 2-3 gånger av mig!
Liknande annonser
Visa alla